قدرتمند معلمان رئیس اتحادیه مایک Mulgrew احضار نمایندگان مجلس به یک بسته-درب استراتژی جلسه روز شنبه برای مبارزه با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بودجه طرح که تغییر بیشتر از هزینه های رو به رشد عظیم پزشکی برنامه به شهر نیویورک و محلات دیگر این پست را آموخته است.

این شهرستان با داشتن به پا بزرگتر لایحه برای مدیکید می تواند به معنای پول کمتر برای مدارس و دیگر برنامه های Mulgrew استدلال می کند.

“چرا من انجام این کار ؟ من ایستاده تا برای شهر نیویورک” رئیس اتحادیه گفت: پست شب جمعه.

“شما در حفظ و تثبیت بودجه در آلبانی با انتقال هزینه ها به شهرداری ها. این ” من تعادل بودجه توسط شما برای آن پرداخت.’ به اندازه کافی از این” Mulgrew گفت.

Mulgrew میزبانی نشست فوق العاده در UFT ستاد در پایین منهتن بعد از ظهر جمعه و آن را با حضور شهرستان حسابرسی و شهرداری نامزد اسکات استرینگر شورای سخنران و شهرداری نامزد Corey Johnson, عمومی, مدافع Jumaane ویلیامز و متعدد دولت نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر.

قانونگذاران که نشان داد تا به این جلسه استراتژی شامل مونتاژ سلامت رئیس کمیته ریچارد Gottfried سنا سلامت رئیس کمیته Gustavo ریورا و دولت سنسور. رابرت جکسون, جان لیو و James Sanders, در میان دیگران.

شهردار بیل د Blasio حضور نداشت اما برخی از بودجه و مقامات آژانس از دولت او بودند وجود دارد Mulgrew گفت.

Mulgrew دادگاه برگزار شد و قانونگذاران گفت آنها باید خط نگه دارید برای جلوگیری از کومو مدیکید طرح است.

Mulgrew که پیوست DC 37 اجرایی مدیر هنری Garrido گفت: اتحادیه خود را در حمایت همه نمایندگان مجلس در مواجهه با سختی اولیه دعوا و اگر از آنها درست و نه زین شهر با صدها میلیون دلار به اضافه هزینه های پزشکی با توجه به یک منبع آشنا با این مذاکرات.

کومو طرح خواهد درپوش رشد در پزشکی به 3 درصد به نزدیک بینی 4 میلیارد دلار کسری در پزشکی. شهرستان و دیگر شهرستانهای استان را مجبور به پرداخت هر گونه هزینه های بالاتر از سه درصد است.

Gov. Cuomo
رژیم صهیونیستی. Cuomo, حضور یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.استفان یانگ

هزینه پزشکی برنامه در شهرستان افزایش هفت درصد در سال گذشته است.

بودجه شهرستان افسران برآورد پنج بخش نیویورک خواهد بود در قلاب برای 1.1 میلیارد دلار سالانه تحت این پیشنهاد جدید است. دولت استدلال می کند این شهر بسیار تورم هزینه.

کومو نیز خواسته خود را مدیکید طراحی مجدد تیم به آمده تا با $2.5 میلیارد دلار در سال توصیه می شود پس انداز.

Gottfried ابراز نگرانی در مورد تفویض اختیار تصمیم گیری به مدیکید طراحی مجدد تیم که اعضای آن منصوب کومو.

“پزشکی طراحی مجدد تیم به معنای وسیله ای برای تحمیل یک بخش بزرگی از آن برش. ما نیاز به کنار مصنوعی هزینه های کلاه’ فرماندار تحمیل کرده است و لازم افزایش درآمد از طریق مالیات بر ثروتمندترین شرکت ها و افراد” Gottfried گفت.

“این مهم است که اتحادیه های کارگری به نمایندگی از معلمان و کارگران شهرداری و دیگران در حال کمک به رهبری این مبارزه,” او اضافه شده است.

شرکت کنندگان از سوی دیگر ، لیو که ریاست کمیته شهرستانها گفت: “وجود یک حس جمعی از خشم و بی عدالتی در مورد فرماندار طرح به سادگی تغییر هزینه ها به شهر نیویورک و سایر شهرداری ها.”

در قلب مالی سوراخ در حال انفجار هزینه های دولت را $77 میلیارد پزشکی برنامه برای نیازمندان هزینه های است که به معنای تقسیم بین فدرال و دولت های ایالتی و محلی.

به منظور کمک به دولت های محلی با رعایت یک دولت تحمیل شده 2% مالیات بر ملک کلاه فرماندار و مجلس توافق کردند که شش سال پیش به انتخاب کنید تا اضافه هزینه های پزشکی برنامه و توقف پرداخت های ساخته شده توسط شهر نیویورک و شهرستانهای استان است.

با تشکر از گسترش مدیکید مجاز به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه 95% از نیویورک در حال حاضر پوشش درمانی.

اما در حال حاضر افزایش هزینه های پزشکی حدود دو سوم از دولت پیش بینی شده 6 میلیارد دلار کسری برای 2020-2021 سال مالی.

کومو به نام مدیکید هزینه “غیر قابل تحمل” و گفت: این کلاه به عنوان یک “انگیزه” برای کمک به کنترل هزینه ها.

پرسید: در مورد تالار شهر شکایت خود را با پیشنهاد کومو در اوایل روز جمعه گفت: “مشکل بودجه است پزشکی برنامه است و در حال حاضر در 7 ٪ در سال است. هفت درصد در سال است, غیر قابل تحمل, دوره,”

“این که آیا یا نه شما می توانید با پرداخت 7 درصد در هر سال از آن می تواند به شما برای زنده ماندن 7 ٪ در سال است. شما می توانید زنده ماندن در شرایط عادی شاخص تورم است که در حدود 3 درصد است. بنابراین ما می گویند به همکاران ما در سراسر کشور ما نمی تواند از پرداخت 7 ما باید برای به دست آوردن آن را به 3 … این انحراف اتفاق تنها بعد از مردم محلی بودند دیگر پرداخت هر گونه پول. OK ؟ بنابراین ما باید به عقب بر گردیم به 3.”

“و این است که چگونه ما آن را انجام دهد. شما باید به انگیزه های مالی و بازدارنده. هر چیزی کمتر از 3 را به شما 25 درصد از پس انداز. شما می توانید پول بیشتری از شما در سال گذشته هر چیزی در زیر 3 خواهد به دولت های محلی 25%. هر چیزی بیش از 3 شما پرداخت. اگر شما نمی رویم بیش از 3 شما هیچ هزینه ای نمی پردازید. شما برو زیر 3 شما پول را. دوره پایان داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی