اتحادیه معلمان رئیس Mulgrew پشت لغو رخصتی بهار بیش از coronavirus

شهر نیویورک معلمان رئيس جمهور اتحادیه مایک Mulgrew است که با دعوت از اعضای خود به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بحث برانگیز تصمیم به انصراف از رخصتی بهار و در عوض فاصله دوره های یادگیری با دانش آموزان — گفتن مربیان آنها مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه برای کمک به شکستن گرفتن از coronavirus.

در در بار عاطفی پنج دقیقه آدرس ویدیو خود را به اعضای Mulgrew گفت: معلمان هستند که “خواسته تا” از آنجا که بعد از سه هفته خواهد بود “بحرانی” در تعیین اینکه آیا COVID-19 شدت گرفتن برای یکی دیگر از “شش هفته یا شش ماه دیگر.”

Mulgrew می گویند معلمان خواهد شد بعد پنج شنبه و جمعه — مارس 9-10 — برای اولین بار دو روز از تعطیلات عید فصح یهودیان که همزمان با این مسیحی, مقدس پنج شنبه و جمعه خوب است که قبل از عید پاک است.

رخصتی بهار قرار بود از مارس 9-17. اما معلمان در حال حاضر ادامه آموزش از راه دور کلاس های روز دوشنبه, آوریل 13.

Mulgrew گفت: او را به صحبت مدارس شهرستان صدراعظم ریچارد کررنزا در مورد تغییر e-کلاس های آموزش کمی که هفته به تمرکز بر روی “خانواده خدمات و پشتیبانی.”

“من می دانم که بسیاری از شما ناراحت هستند و شما احساس می کنید این عادلانه نیست” Mulgrew گفت: ستایش معلمان “فوق العاده کار در شرایط دشوار است.”

Schools Chancellor Richard Carranza and UFT President Michael Mulgrew
مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا و UFT رئیس جمهور مایکل Mulgrewپل Martinka

اما او افزود: “ما در حال حاضر وارد فاز بحرانی برای این بحران است. … بعد از سه هفته تعیین خواهد کرد که آیا [این COVID-19 pandemic] خواهد بود به مدت شش هفته یا شش ماه دیگر.”

Mulgrew گفت: معلمان و آموزش از راه دور تبدیل شده است “یکی از بزرگترین خطوط” در کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus با نگه داشتن دانش آموزان در خانه و با خانواده خود را.

“در حال حاضر ما در حال خواسته به گام تا حتی بیش از آنچه که ما در حال حاضر انجام شده است,” Mulgrew گفت: “ما باید به آغوش این چالش را در.”

“آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر تبدیل به یک بحرانی تاسیسات برای هر خانواده,” او گفت:.

او گفت: معلمان به فکر می کنم در مورد پرستاران که در حال رفتن به راه آسیب است به درمان بيماران بیمار با COVID-19.

“ما همه در این با هم,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. کومو را ستایش مربیان به صورت چسبیده با این برنامه برای کمک به اهلی COVID-19 بحران بهداشتی.

“پس از برخی از زمان برای ایجاد و آغاز اجرای آموزش از راه دور برنامه های مربیان در حال اجرای این برنامه در سطوح بالا و این مهم است برای ادامه آموزشی برای دانش آموزان ما” گفت: Cuomo سخنگوی Jason Conwall.

“از همه مهمتر, ما نیاز به پهن کردن منحنی برای جلوگیری از گسترش این ویروس و ادامه ی آموزش از راه دور یکی از راه های اصلی برای انجام آن است. این است که همه دست به دست در عرشه وضعیت و ما قدردانی از همه کار مربیان در سراسر ایالت برای کمک به دانش آموزان ما از این طریق دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>