معلم اتحادیه پلیس مبارزه با د Blasio بیش نیویورک تعطیلی مدارس و در میان coronavirus

قدرتمند نیویورک معلم اتحادیه را تشدید کرده آخرین آن گوشت گاو با شهردار, بیل د Blasio, اصرار والدین به تقاضای تعطیلی مدارس بیش از coronavirus نگرانی.

“به دلیل غیر مسئولانه تصمیم به نگه داشتن مدارس دولتی باز, شهردار, بیل د Blasio دیگر نمی تواند اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و جوامع” نوشته مایکل Mulgrew جمهور ایالات فدراسیون معلمان در ایمیلی به اعضای آن است.

“شهردار است بی پروا قرار دادن سلامت ما دانش آموزان و خانواده های آنان و کارکنان مدرسه در معرض خطر با امتناع از بستن مدارس دولتی. ما یک پنجره کوچک از زمان برای جلوگیری از coronavirus قبل از آن نفوذ به جوامع و تحت الشعاع ما سیستم مراقبت های بهداشتی ظرفیت با خیال راحت به مراقبت از تمام نیویورکی که ممکن است به شدت بیمار است” او ادامه داد.

به UFT می خواهد پدر و مادر به تماس 311 — که در حال حاضر شده است با تماس آب گرفتگی در مورد کوروناویروس — به تقاضا است که این شهر نزدیک مدارس و حفظ خدمات “پزشکی شکننده دانش آموزان و دیگر کودکان آسیب پذیر.”

معلمان در حال حاضر به نام “جرم مریض” ترغیب معلمان به صدا در بیمار به سرپیچی شهردار — که بارها و بارها در دفاع از موضع خود که مدارس باید باز باقی می ماند.

بیش از 1.1 میلیون دانش آموز حضور بیش از 1,900 مدارس عمومی در شهرستان.

UFT letter about mayor not closing schools over coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>