شرکت فنی عقب نشینی از جنوب غربی در میان coronavirus نگرانی

Coronavirus تند بزرگ tech with Facebook, Twitter و اینتل همه بیرون کشیدن از این ماه South by Southwest جشنواره و گوگل لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان.

از کارکنان توییتر را دیگر حضور یک هفته ای Austin, Texas, موسیقی جشنواره فیلم, شناخته شده برای خود یک لیست سخنرانان پس از این شرکت اعلام کرد غیر ضروری سفر بان کی مون. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی که تعیین شده بود به یک سخنران اصلی نیز بود بدون نشان می دهد.

Facebook همچنین گفت که آن را دیگر نمی خواهد حضور در این رویداد محبوب که جلب بیش از 70 ، 000 شرکت کنندگان در سال گذشته “با توجه به نگرانی های مربوط به کوروناویروس” در حالی که اینتل گفته است که خروج “از سایت فعالیت” در این رویداد است.

گذشته SXSW سخنرانان شامل Jon Favreau, Nicolas Cage, Janelle Monae امی شومر و گیل پادشاه.

لغو آمده است که گوگل در روز سه شنبه منتقل سالانه توسعه دهنده کنفرانس Google I/O آنلاین در میان coronavirus نگرانی. این کنفرانس که در سال گذشته تا به حال بیش از 7000 شرکت کنندگان تعیین شده بود را در این شرکت در مانتین ویو کالیفرنیا دفتر مرکزی آن در اواسط ماه مه.

“طی هفته های آینده ما کشف راه های دیگر به تکامل Google I/O به بهترین اتصال با و همچنان به ساخت و توسعه ما جامعه” این شرکت گفت: این رویداد برای نشان دادن جدیدترین و بهترین های اندروید و یوتیوب نرم افزار و ویژگی های.

گوگل تصمیم وارد شده فقط یک روز پس از Facebook لغو آن سالانه F8 کنفرانس توسعه — که در آن مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گرفته اند در این مرحله به بحث در مورد Facebook جدیدترین امکانات و محصولات — و به جای آن جایگزین کردن آن با صورت محلی به میزبانی رویدادهای ویدئوها و زندگی جریان محتوا.

Coronavirus آلوده نزدیک به 130 نفر در ایالات متحده تا کنون کشته و نه از شنبه بعد از ظهر. این بیماری ویروسی آلوده بیش از 25 نفر در منطقه خلیج فارس که بزرگ ترین شرکت های فن آوری صفحه اصلی تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de