نوجوان بازیکن فوتبال Jaquan اندرسون مرده از coronavirus در نیواورلئان

A 17-year-old school بازیکن فوتبال که از خواب عطف pro مرده است در نیواورلئان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات تایید این هفته است.

Jaquan اندرسون درگذشت یکشنبه Orleans Parish, دفتر پزشکی قانونی تایید کرد به نیواورلئان مدافع با علت مرگ هنوز تحت بررسی است.

مرگ او ثابت می کند که “که همه در معرض خطر است” از همه گیر لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: پنج شنبه خود را به عنوان دولت بود چشم به عنوان یک پتانسیل جدید hotspot برای ویروس.

“هیچ کس نباید فرض کنیم این بیماری را نمی خواهد به شدت تاثیر آنها و یا پتانسیل را دارند که آنها را بکشند او گفت:” با توجه به گزارش.

اندرسون مرگ بود برای اولین بار از یک کودک در لوئیزیانا اما حداقل دوم در ایالات متحده با مقامات در کالیفرنیا با داشتن نشان داد و گفت a 17-year-old boy مرده بود در یک “مجتمع” coronavirus مورد.

دبیرستان بازیکن فوتبال پدر کوین موران اصرار به این مدافع که علت دقیق مرگ هنوز مشخص نیست.

“این نارسایی قلب” موران گفت: “مردم نمی خواهند به شما اجازه التیام … من خیلی ناراحت است.”

او اعتراف کرد خود را به “نه بیمار شده” در روزهای منتهی به مرگ او قبل از او بی توجه و در نظر گرفته شد به یک بیمارستان که در آن او درگذشت یکشنبه, مدافع گفت. هنوز روشن نیست که از این گزارش هنگامی که نوجوان بوده و تست شده برای قاتل اشکال.

“او یک سرگرم بچه” مورن مقاله گفت. “همه او می خواست به انجام شد کمک به مادر و پدر خود را — به NFL و مراقبت از ما,” او گفت: پسر خود را رویای زندگی به عنوان یک بازیکن حرفه ای.

Orleans Parish School Board سرپرست هندرسون لوئیس جونیور با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: “از دست دادن یکی از دانش آموزان ما کاملا ویرانگر است و از احساس عمیق” کل منطقه است.

“این بسیار مهم است برای ما برای حرکت از طریق این زمان و گرامی داشتن کسانی که ما را در زندگی ما” لوئیس گفت: با توجه به مدافع.

لوئیزیانا پیشی گرفته است 2,300 مردم شناخته شده آلوده با 86 ساکنان مرده را از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

An empty Royal Street in the French Quarter of New Orleans on Thursday.
خالی سلطنتی خیابان در محله فرانسوی نیواورلئان در روز پنج شنبه.30203169A/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از ترس توده مردم که رفتند به مردی Gras تشدید این مشکل است.

“متاسفانه مردم نیست تنها ابتلا به مهره های که در اینجا برای مردی Gras — آنها ابتلا به کروناویروس” دکتر Rebekah هی گفت ان بی سی “امروز” جمعه نشان می دهد.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>