این یک بیمار شوخی که برخی از مسافران به ریل.

دو نوجوان در لباس کامل بدن منطبق مناسب وانمود به نشت مالیات بر ارزش افزوده از COVID-19 در یک بسته بندی سیب بزرگ مترو — ترک straphangers فریاد به فرار آنها در ترور.

این جفت ارز شناسایی شده توسط خودی به عنوان ملکه pranksters David Flores 17 و موریس Cordewell, 19 در ابتدا نشسته و با آرامش در خود محافظ یو پی اس در حالی که برگزاری یک روشن و ظرف را با مایع قرمز.

“من امیدوارم که Kool-Aid” یک مسافر در ل قطار در بروکلین به درستی حدس زده — در حالی که یکی دیگر پرسید: “این است که coronavirus?”

نوجوانان هر دو به thumbs-up سیگنال در حالی که گفتن straphangers آنها “خوب” — به زودی استخراج وابسته به آنها را حذف درب جعبه گچ بری با “هشدار” برچسب.

آنها پس از آن وانمود به سقوط به زمین ریختن مایع است که به سرعت گسترش پایین مترو و حمل و نقل.

“آه s–t!” کسی فریاد زد در حالی که دیگران می تواند صدای جیغ به عنوان بسیاری از مسافران فرار از نشت نفت برخی از پریدن از روی صندلی برای جلوگیری از گسترش مایع در Jan. 31 جعل.

“این یک شوخی! این یک شوخی!” نوجوانان به سرعت اطمینان جیغ straphangers که می ترسید این ویروس است که کشته 1,113 و بیمار بیش از 44000 نفر در سراسر جهان است.

“نیمه اول [به شوخی] مردم نیمه ترسم” Cordewell گفته خودی. “پس از ما, مانند, ‘Yo آن را یک شوخی,’ مردم از خنده شد.”

او گفت: بسیاری از روی قطار — از جمله یک مادر و بچه ها او را نشسته در کنار او — “دانست و آن را یک شوخی تمام وقت” با شخص وابسته خود را Flores اضافه میکند: “آنها در نیمه آن را نمیفهمد خود را دارند.”

هنوز هم به نظر می رسید به تقسیم مسافران — فقط آن را به عنوان مفسران به رسانه های اجتماعی خود را ارسال.

“خنده دار نیست !! لطفا تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر در راه خود را,” @sagardashora نوشت: در حالی که @maciekkov گفت: “من می دانم که شوخی است اما آنها باید پانچ چهره خود را.”

این کلیپ همچنین دریافت مقدار زیادی از ستایش و خنده emojis. “من هستم دو طرفه. یکی آن را بسیار جدی و در حال حاضر و بسیاری از مردم فوت کرده اند از ویروس اما آن را خوب است که خود را به بلند کردن روحیه مردم و خنداندن مردم,” @ryangerdeg نوشت.

این درک میکند. “به صداقت, من, من احساس می کنم آنها, اما من می دانم که این یک شوخی بود,” فلورس گفت: خودی. “در پایان روز آن را یک شوخی بود.”

دیگر coronavirus شوخی نیست به پایان رسید تا به خوبی. جیمز Potok, 28, فرود در کافهای پس از او وانمود به بیمار با این ویروس مرگبار در وسط یک پرواز از تورنتو به جامائیکا مجبور هواپیما به نوبه خود در اطراف.

MTA گفته خودی که آن را به حال شده است آگاه از ویدئو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su