این که گفته می شود در زمان بخشی در رحم, در گیری, ضرب و شتم از 15 سال در بروکلین خواهد ماند رایگان در حالی که آنها در انتظار محاکمه خود به اتهام اما باید پایبند یک بعد از مدرسه منع رفت و آمد.

هفت نوجوان متهمان که در محدوده سنی 14 تا 17 سال بودند arraigned در شکایت کیفری روز دوشنبه که شامل اتهامات از درجه دوم سرقت و باند حمله. همه آنها التماس کرد گناه نیست.

در مجموع یازده اسرائیلی متهم شده اند در ارتباط با savage پیاده رو stomping از آنها چهار تا به حال خود را در مورد انتقال به دادگاه خانواده است.

گروهی که به نظر می رسد قبل از بروکلین دیوان عدالت اموزش Shillingford شامل 14-سال-مرد که به اتهام فرار کردن با قربانی Air Jordans در حالی که او غیر روحانی درمانده است.

خود را تحت حکومت آنها نیاز به رفتن به خانه زمانی که مدرسه می پیچد تا در هر 3 ساعت یا 4:30 pm.

بروکلین دفتر دادستان منطقه خواسته بود برای نوجوانان برگزار می شود در $10,000 وثیقه زمانی که آنها ساخته شده اولیه دادگاه ظاهر در شنبه شب اما قاضی Deepa Ambekar رد درخواست.

دادستان گفت Shillingford روز دوشنبه که بروکلین دا را نمی خواهد برای درخواست وثیقه دوباره از اول درخواست رد شد.

“شرایط تغییر نکرده” یک سخنگوی بروکلین دا گفت.

محققان می گویند که به عنوان بسیاری از 11 ساله — برخی از آنها غریبه به یکدیگر — درگیر شدند در ضرب و شتم 15 ساله قربانی روز جمعه در تاج ارتفاعات.

اوباش beatdown اعتقاد بر این است که انجام شده است در اقدامی تلافی جویانه برای زودتر مبارزه در روز جمعه که در آن قربانی به اتهام ضرب و شتم دانش آموز دیگر — هر چند پالس (pals) او اختلاف است که حساب و توصیف او به عنوان یک آرام بازیکن بسکتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im