تنسی با کروناویروس توصیف زندگی به عنوان “بیمار صفر’

یک تنسی پدر که اعلام کرد او در دولت اول coronavirus مورد شرح داده شده در طولانی Facebook پست آنچه آن را مانند به “بیمار صفر است.”

“این چند هفته گذشته قطعا جالب بوده است به حداقل می گویند,” کریس Baumgartner شروع توجه داشته باشید که او تا یکشنبه.

“خانواده من نه تنها تا به حال یک صندلی ردیف جلو به هیستری جمعی ما در حال حاضر تجربه به عنوان یک ملت اما ما نیز بخشی از داستان است.”

Baumgartner مشخص خود علائم و نشانه های فیزیکی به عنوان “خفیف” اما گفت: روان چالش های مواجه شده توسط او و خانواده اش پیچیده تر بودند.

44 سال سن که همچنان به بهبود توصیف نیاز به مقابله با یک “غیر منطقی عمومی” که خواستار “به می دانم که اگر شما ‘یک’ که در آن شما زندگی می کنند و اگر شما ممکن است به نحوی آلوده به فرزند خود و یا خانواده است.”

“ذهنی ما تجربه شده است در سراسر هیئت مدیره,” او گفت:.

اما با وجود این مسائل انبوهی از دیگر اعضای جامعه باید empathized با خانواده اش مصیبت.

“ما تا به حال به معنای واقعی کلمه صدها و صدها نفر از تماس, پیام ها و متون ما را تشویق, دعا برای ما و مردم توقف از چالش های خود را در زندگی به راه رفتن را از طریق این وضعیت با ما” Baumgartner نوشت.

حامیان فرستاده اند وعده های غذایی خانواده, مواد غذایی, دریافت-خب کارت ها و کتاب در میان اقلام دیگر برای کمک به نگه داشتن آنها را اشغال در طول زمان خود را در قرنطینه با توجه به Baumgartner.

Baumgartner افزود: “چیزی باور نکردنی اتفاق می افتد زمانی که ترس و اضطراب جای خود را با اعمال محبت و شفقت …”

به عنوان Baumgartner بهبود coronavirus موارد همچنان به رشد در تنسی و در سراسر ایالات متحده.

تنسی وزارت بهداشت گزارش داد 52 نفر از دوشنبه. Williamson County, که در آن Baumgartner زندگی دوم است-بسیاری از موارد در دولت در 18.

در سراسر کشور با اواخر روز دوشنبه تعدادی از coronavirus موارد نزدیک 4,300.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>