تنسی متوقف می شود ‘احتکار bros’ از فروش تقریبا 18k بطری ضد عفونی کننده دست

حریص وارنر خریداری شده که تقریبا 18,000 بطری ضد عفونی کننده دست برای سود کردن coronavirus شد و در نهایت تمیز کردن در روز یکشنبه — زمانی که آنها تعطیل شد, توسط, تنسی, دادستان.

فقط یک روز پس از آنها whined در مورد دوست داشتن از eBay و آمازون و بسته شدن خود را از قیمت سنگ آهن در بازار تلاش مت Colvin و نوح Colvin دولت دستور داده شد دادستان به “توقف خرید و فروش محصولات بهداشتی و محصولات است.”

“ما نمی خواهد تحمل کند قیمت سنگ آهن در بازار در این زمان استثنایی نیاز دارید و ما را تهاجمی عمل به آن را متوقف کند” دادستان کل هربرت H. Slatery سوم گفت: یکشنبه بررسی است.

Anti-قیمت-درآوردن قانون در محل به دلیل تنسی فرماندار بیل لی تا به حال اعلام وضعیت اضطراری بیش از COVID-19.

این Colvins رو یک واکنش بیش از خود طرح کرده بود گفت: اواخر روز شنبه که آنها را اهدا انبار ضد عفونی کننده به “کلیسای محلی و اولین پاسخ دهندگان.”

عوامل از دادستانی شد و پس از آن فیلم برداری شده توسط WRCB روز یکشنبه به عنوان آنها حذف جعبه از برادران با خبرنگار شکارچی هوگلند خشگی نشان می دهد آنها وجود دارد “تسهیل با اهدای.”

“این 3 متوقف کردن آنها بوده ام تا امروز صبح به جمع آوری ضد عفونی کننده,” او گفت: با یک کلیپ از جعبه بودن lugged به یک کامیون از یک قفل.

AG به حال درگیر دادستان از کنتاکی در مورد به عنوان برادران اعتراف کردند که تمیز کردن فروشگاه های متعدد است که دولت بیش از حد.

“این یک زمان که در آن ما باید به تمرکز بر روی کمک به همسایگان ما نه بهره مندی از آنها” کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون گفت.

“ما در حال رفتن به تحمل خودخواه اقدامات قرار داده است که سلامت Kentuckians در معرض خطر و ممنون میشم تنسی دادستان کل هربرت Slatery برای مشارکت در آوردن پایان دادن به این مضر طرح است.”

برادران بستری در نیویورک تایمز که آنها ساخته شده از 1300 مایل سفر جاده ای در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی به خرید 17,700 بطری ضد عفونی کننده دست و هزاران بسته دستمال مرطوب ضد باکتری آنها را به فروش برای $70 ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>