تنسی می گوید پزشکان به استفاده از عینک پوشک به عنوان coronavirus حفاظت

NASHVILLE, Tenn. — دولت وزارت بهداشت است مشاوره پزشکان به استفاده از پوشک و شنا عینک ایمنی برای محافظت از چهره خود را اگر آنها می توانند به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی با توجه به کمبود مربوط به COVID-19 شیوع یک, تنسی, دکتر گفت:.

دکتر شخصی Gupta صحبت می کرد طی یک ویدیو کنفرانس خبری. او یکی از بیش از 2000 تنسی پزشکان و پرستاران که درخواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی به صدور فوری stay-at-home منظور سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس. هشدارهای خود را تبدیل شده اند به طور فزاینده ای وخیم با پیش بینی های 40,000 مرگ و میر در ایالت تنسی بدون جدی تر محدودیت.

در روز پنج شنبه, تنسی, بود گزارش 957 تایید موارد COVID-19 با سه مرگ و میر تا کنون با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. نشویل دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده با 293 با توجه به شهر coronavirus نیروی کار رئیس و سخنگوی مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: 40 از سلامت خود مراقبت کارگران آزمایش مثبت است. همه در حال خود منزوی در خانه.

لی در یکشنبه دستور کافه ها و رستوران ها به مدت 14 روز به استثنای را خارج و تحویل خدمات. لی منظور نیز بسته ورزشگاه محروم بیشترین بازدید کننده را به خانه های سالمندان و ممنوع گردهمایی های اجتماعی از 10 یا بیشتر مردم است. او خواست ساکنان به محل کار از خانه است اما متوقف کوتاه نیاز به آن است.

گوپتا یک پزشک مراقبت های اولیه که شوهرش یک متخصص بیهوشی گفت: آنها بر این باورند شوهرش احتمال آلوده شدن در برخی از نقطه و او در حال حاضر زندگی می کنند در یک اتاق جداگانه از خانه خود را به تلاش برای حفاظت از گوپتا و فرزندان خود را. آنها امید به جلوگیری از سرنوشت بین المللی همکار و خانواده اش. او 40 سال و سالم اما درگذشت از COVID-19 و همسر خود را در حال مبارزه در یک ونتیلاتور گوپتا گفت. آنها سه فرزند کوچک است.

گوپتا گفت: او در حال کار از خانه اما او شوهر ندارد که گزینه. او گفته شده است برای شستن و استفاده مجدد از خود eyeshield که در آن به طور معمول او را تغییر دهید و آن را هر بار که او برگ و reenters اتاق اورژانس. دولت در بخش بهداشت و درمان در هفته وبینار در ویروس پیشنهاد کرده است که پزشکان با استفاده از bandannas روسری و حتی پوشک در محل از ماسک و عینک ایمنی یا شنا عینک ایمنی در محل eyeshields.

یک نماینده از وزارت بهداشت و درمان گفت: یک وبینار برای ارائه دهندگان آیا بحث در مورد جایگزین تجهیزات حفاظتی.

در نشویل شهر coronavirus نیروی کار رئیس روز پنجشنبه گفت که کمبود تست کیت نگه داشتن شهر از افتتاح سه جامعه ارزیابی مراکز. چادر در حال راه اندازی, بهداشت حرفه ای در حالت آماده به کار و وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای آنها Alex جهانگیر گفت.

جهانگیر گفت: 2 کودک سه ماهه است که در میان کسانی که تست مثبت است. نوزاد در خانه به خوبی انجام می دهند با علائم خفیف جهانگیر گفت.

همچنین در روز پنج شنبه تنسی اعلام کرد سری جدیدی از اطلاعیه های خدمات عمومی برای تشویق اجتماعی فاصله. این کمپین دارای برچسب خط “انجام بخشی خود را از هم جدا ماندن” و ویژگی های رژیم صهیونیستی. لی به علاوه ده ها تن از تنسی, موسیقی, هنرمندان, ورزشکاران و ورزشی سازمان با توجه به انتشار اخبار. جمعی از رسیدن به میلیون ها نفر از Tennesseans از طریق خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“شرکت کنندگان پیام های ضبط شده از امنیت خانه خود را به تاکید است که Tennesseans باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است” با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>