تسلا کاهش کارکنان در Gigafactory در نوادا به دلیل coronavirus

تسلا است که کاهش تعداد کارگران در آن نوادا Gigafactory حدود 75 درصد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roils شرکت عملیات تولید مقامات محلی می گویند.

الکتریکی-خودرو ساز گفته مقامات در اطراف طبقه شهرستان است که این امر کاهش آن بر روی سایت هیات در رنو-منطقه کارخانه “در روزهای آینده” شهرستان مدیر Austin آزبورن گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. کارخانه تولید باطری و موتور الکتریکی برای مدل 3 سدان تسلا محبوب ترین اتومبیل.

این حرکت پس از پاناسونیک که باعث می شود باتری در کارخانه در همکاری با تسلا گفت: این امر به قطع عملیات وجود دارد این هفته قبل از بستن در مجموع برای دو هفته.

روشن نیست چه مدت تسلا کارکنان کاهش خواهد گذشته چگونه بسیاری از کارکنان آن را تحت تاثیر قرار و یا اینکه آیا آنها پرداخت خواهد شد در طول زمان خود را خاموش. تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه صبح.

نوادا کارخانه فقط آخرین تسلا تسهیلات به عملیات خود کاهش می یابد و در میان coronavirus بحران مجبور است که کسب و کار در سراسر ایالات متحده را تعطیل.

خودروساز به حالت تعلیق تولید در هفته گذشته در یک کارخانه در منطقه خلیج سان فرانسیسکو پس از اختلاف با مقامات محلی در مورد این که آیا آن را یک کسب و کار ضروری است که می تواند نگه دارید در حال اجرا به طور معمول تحت یک سفارش به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. تسلا نیز به طور موقت متوقف شد, تولید در آن خورشیدی سقف کاشی گیاه در بوفالو, نیویورک, که در آن دولت تحمیل کرده است اقدامات مشابه است.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak همچنین دستور داد غیر ضروری کسب و کار را تعطیل هفته گذشته اما طبقه County sheriff گفت: تسلا گیاه می تواند باز باقی می ماند چرا که آن را “بخشی از زنجیره تامین” با توجه به رنو روزنامه مجله.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk مطرح است ابرو در اوایل این ماه که به نام او وحشت در مورد کشنده کروناویروس “گنگ است.” او پس از آغاز اهدای هواکش برای کمک به درمان بیماران مبتلا به ویروس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>