تسلا روز پنجشنبه گفت: این طرح به فروش حدود 2 میلیارد دلار در سهام اضافی حتی به عنوان ماشین های الکتریکی ساز نشان داد این تازه موشکافی از اوراق بهادار تنظیم کننده.

تسلا اعلام کرد مشترک و فروش سهام با وجود مدیر عامل Elon Musk گفت: چنین فروش نمی “حس” فقط دو هفته قبل اصرار دارد که تسلا بود صرف پول “کارآمد” بدون “مصنوعی محدود کردن پیشرفت ما است.”

“ما هنوز در حال تولید مثبت نقدی” مشک به گفته تحلیلگران در تسلا Jan. 29 درآمد تماس بگیرید. “تا در پرتو آن معنا ندارد به جمع آوری پول از آنجا که ما انتظار می رود برای تولید پول نقد با وجود این رشد ،

آشکار برگشت غیر منتظره نیست با توجه تسلا moonshot برنامه های رشد از جمله آینده کارخانه در آلمان و احتمال دیگری در تگزاس CFRA تحلیلگر تحقیقات گرت نلسون گفت.

“من شگفت زده شد که Elon بود خیلی بی اعتنا از آن در کنفرانس” او گفت:. “آنها مواجه می شوند برخی از چالش های عملیاتی در چند هفته گذشته که احتمالا میان به تصمیم خود را.”

در روز شنبه تشکیل پرونده تسلا همچنین فاش کرد که آن را به حال شده است subpoenaed توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه دسامبر برای داده های مالی و قراردادها و از جمله آن ترتیبات تامین مالی.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد بیش از حد نگران SEC کاوشگر, Nelson گفت و اشاره کرد که در دسامبر SEC نیز بسته است قبل از رسیدگی به تسلا اظهارات اطراف مدل 3 میزان تولید.

“بدترین حالت آنها را جریمه و مجبور به باز گفتن برخی از financials” نلسون گفت. “این چیزی است که می تواند مواد را به طور کلی رشد شرکت خود را.”

تسلا سهام رسید 4.8 درصد به $804 به عنوان مشک متعهد به خرید تا 10 میلیون دلار در سهام از ارائه. لری الیسون یک تسلا عضو هیئت مدیره و از بنیانگذاران غول نرم افزاری, Oracle نیز خرید تا آنجا که $1 میلیون نفر در سهام خودروساز گفت.

ارائه می آید بر روی پاشنه از خیره کننده سهام تجمع که دیدم تسلا قیمت سهم بیش از دو برابر در کمی بیش از یک ماه است. اجرا شده در بخش سوخت تسلا قوی تر از حد انتظار درآمد برای پایان 2019 و سود در باتری کارخانه این شرکت اجرا می شود با پاناسونیک.

اما دستاوردهای شده اند مقایسه از هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در چین گزارش مجبور تسلا به تاخیر برخی از تحویل وجود دارد. این شرکت همچنین به تازگی با صدور فراخوان برای اکثر مدل X وسایل نقلیه ساخته شده قبل از اواسط ماه اکتبر 2016 به دلیل مشکلات با قدرت فرمان جزء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی