کارخانه تسلا می توانید اتومبیل در طول coronavirus مستند

مقامات کشیده پلاگین بر روی تسلا برنامه ای برای نگه داشتن اتومبیل در کالیفرنیا کارخانه به عنوان coronavirus قفل شده بسیار پایین از منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

الکتریکی-خودرو ساز گفت: کارگران این امر ادامه عملیات تولید آن در فرمونت کالیفرنیا گیاه با وجود مقامات محلی سفارش ساکنان به ماندن در خانه به جز دلایل لازم. اما کلانتر اطراف آالمدا کانتی می گوید تسلا است نه یک “کسب و کار ضروری” است که می تواند به صورت عادی در طول فوق العاده در سه هفته مستند.

“تسلا می تواند به حفظ حداقل عملیات اساسی در آالمدا کانتی سلامت نظم” کلانتر دفتر توییتی شنبه. این بدان معناست که تسلا تنها می تواند در ادامه کار مورد نیاز برای پردازش حقوق و دستمزد حفظ ارزش موجودی و اطمینان از امنیت در این کارخانه با توجه به شهرستان پناه-در-محل سفارش.

یک آالمدا کانتی سخنگوی ابتدا گفت: تسلا واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری در دوشنبه اما معکوس که موضع روز بعد با توجه به لس آنجلس تایمز. لیست ضروری کسب و کار در این شهرستان به ترتیب شامل “ایستگاه های گاز و خودرو-عرضه خودکار تعمیر و امکانات مرتبط” اما نه خودرو های تولیدی به طور خاص.

تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: کارکنان در یک شنبه یادداشتی به ماندن خانه از محل کار اگر آنها احساس “کوچکترین بیت بیمار و یا حتی ناراحت کننده” اما گفت که او غافل از هر گونه کارگران تست مثبت برای coronavirus. میلیاردر ابرو مطرح شده در این ماه با توییتر خود اعلام که “coronavirus وحشت گنگ است.”

شیوع ویروس همچنین ناودان تسلا کارخانه در شانگهای چین که فقط شروع به تولید سال گذشته است. تسلا هشدار داد که تحویل از کارخانه خواهد بود با تاخیر آن را به عنوان به طور موقت بسته شده در حالی که این ویروس گسترش یافته است.

تسلا قیمت سهام سقوط بیش از 55 درصد از اوج در $968.99 در فوریه. 4. به عنوان هراس در مورد کوروناویروس roiled بازارهای جهانی است. سهام این شرکت در بسته $430.20 در روز سه شنبه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>