تسلا در حال حاضر ساخته شده 1 میلیون ماشین

تسلا رسیده نقطه عطف تولید 1 میلیون اتومبیل به برق خودرو ساز با این نسخهها کار به برگرد تا تولید در خارج از کشور.

مدیر اجرایی Elon Musk اعلام کرد که این دستاورد در توییتر اواخر روز دوشنبه با به اشتراک گذاشتن یک عکس از تسلا یک میلیون خودرو: قرمز مدل Y SUV جمع و جور. آن را نورد کردن خط مونتاژ حدود 17 سال پس از دره سیلیکون مبتنی بر شرکت موسس و برخی 12 سال پس از انتشار اولین انبوه, مدل, اسب سواری.

تسلا بلافاصله پاسخ به یک ایمیل پرسیدن که آیا آن میلیون خودرو خریداری شده بود هنوز.

میلیون-ماشین های علامت گذاری به عنوان تسلا با این نسخهها کار به تحویل بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در این سال به تنهایی رو به با آن کارخانه جدید در شانگهای چین که در آن این انتظار را از 250 ، 000 خودرو در سال است.

تسلا شروع به ارائه مدل 3 خودروی سواری از آن 2 میلیارد دلار شانگهای کارخانه در سال گذشته و در حال حاضر برنامه ای برای افزایش تولید قطعات خودرو وجود دارد, گزارش رویترز روز سه شنبه. اما این شرکت نیز مجبور به دست و پنجه نرم کردن با اختلالات ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر است که تهدید به مانع در سراسر جهان رشد اقتصادی است.

تسلا در حال کار برای ساخت یک کارخانه جدید در نزدیکی برلین, آلمان خواهد بود که چهارم آن به اصطلاح Gigafactory. اما آن خودرو شماره هنوز هم در مقایسه با رنگ پریده به خودروسازان آمریکایی مانند جنرال موتورز که تحویل حدود 2.8 میلیون خودرو در آمریکا در سال گذشته به تنهایی.

تسلا سهام افزایش یافت تا آنجا که 9.8 درصد شنبه پس از غلت 13.5 درصد دوشنبه به عنوان بازار سهام ایالات متحده دچار یکی از بدترین روز از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de