تسلا سهام در حالت مضحک و شرکت فقط نقد در.

الکتریکی خودروساز گفت: جمعه این قیمت ثانویه آن ارائه سهام در $767 سهم 4.6 درصد تخفیف در آن دوشنبه قیمت بسته شدن اما نزدیک به 80 درصد بالاتر از آن را در آغاز سال است.

ارائه هدف بالا بردن بیش از 2.3 میلیارد دلار با فروش بیش از 3 میلیون سهام اضافی با وجود مدیر عامل Elon Musk گفت: فقط دو هفته پیش که چنین فروش نمی “را حس کنید.”

“ما هنوز در حال تولید مثبت نقدی” مشک به گفته تحلیلگران در تسلا Jan. 29 درآمد تماس بگیرید. “تا در پرتو آن معنا ندارد به جمع آوری پول از آنجا که ما انتظار می رود برای تولید پول نقد با وجود این رشد ،

اکثریت نقدی مطرح خواهد شد از طریق 2 میلیارد دلار ارائه عمومی در حالی که فروش underwriters باید 30 روز گزینه برای خرید اضافی $300 میلیون ارزش سهام عادی.

فروش می رسد به عنوان نزدیک به 50 درصد از تحلیلگران “فروش” رتبه در سهام پس از خیره کننده تجمع بیش از دو برابر تسلا قیمت سهم در کمی بیش از یک ماه است.

اجرا شده در بخش سوخت تسلا قوی تر از حد انتظار درآمد برای پایان 2019 و سود در باتری کارخانه این شرکت اجرا می شود با پاناسونیک.

تسلا سهام رسید پنج شنبه به عنوان مشک متعهد به خرید تا 10 میلیون دلار در سهام از ارائه. لری الیسون یک تسلا عضو هیئت مدیره و از بنیانگذاران غول نرم افزاری, Oracle نیز خرید تا آنجا که $1 میلیون نفر در سهام خودروساز گفت.

خودروساز گفت: آن را با استفاده از بودجه آن را افزایش می دهد به “تقویت ترازنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان به طور کلی اهداف شرکت.”

سهام تسلا بودند تا 0.5 درصد صبح روز جمعه در $808.03.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de