تسلا سهم به قیمت ضربه زدن به ترمز پنج شنبه پس از برق خودرو ساز گفت: این طرح به فروش حدود 2 میلیارد دلار در سهام اضافی.

تسلا سهام کاهش یافته 3.3 درصد در premarket معاملات به $741.80 به عنوان 9:09 صبح پس از دره سیلیکون-شرکت بر اساس اعلام جدید مشترک و فروش سهام. تسلا گفت: آن را با استفاده از درآمد حاصل از ارائه “برای تقویت ترازنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان به طور کلی اهداف شرکت.”

از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Elon Musk خواهد شد اضافه کردن به خود را تسلا سهام خرید تا 10 میلیون دلار در سهام از ارائه که گلدمن ساکس و مورگان استنلی خدمت خواهد کرد به عنوان رهبری مشترک کتاب-running مدیران تسلا در انتشار اخبار گفت.

لری الیسون یک تسلا عضو هیئت مدیره و از بنیانگذاران غول نرم افزاری, Oracle خواهد خرید تا آنجا که $1 میلیون نفر در سهام خودروساز گفت. ارائه را underwriters باید 30 روز گزینه برای خرید به عنوان آنجا که 300 میلیون دلار در سهام اضافی با توجه به شرکت.

ارائه می آید بر روی پاشنه از خیره کننده سهام تجمع که دیدم تسلا قیمت سهم بیش از دو برابر در کمی بیش از یک ماه است. اجرا شده در بخش سوخت تسلا قوی تر از حد انتظار درآمد برای پایان 2019 و سود در باتری کارخانه این شرکت اجرا می شود با پاناسونیک.

اما دستاوردهای شده اند مقایسه از هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در چین گزارش مجبور تسلا به تاخیر برخی از تحویل وجود دارد. تسلا سهام بسته شده روز شنبه در $767.29 تا بیش از 80 درصد از آغاز سال اما از هفته گذشته روزانه بالا از $968.99.

مشک که صاحب حدود 20 درصد از تسلا — اضافه شده 13 میلیارد دلار به ارزش خالص تا کنون در این سال در میان این تجمع با توجه به بلومبرگ که خود را خالص ارزش دلار در 40.5 میلیارد دلار از چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی