تسلا سهام همچنان چشم ظاهر تجمع در روز سه شنبه وزش باد گذشته به 900 دلار را علامت به سطح رکورد فقط یک روز پس از شکوه 700 $برای اولین بار.

سهام این خودروساز برقی رهبری Elon Musk صعود به اندازه 15 درصد به $902.80 در اوایل روز شنبه معاملات. یک روز زودتر سهام رسید 20 درصد در میان دو تحلیلگر ارتقاء و اخبار که باتری کارخانه تسلا اجرا می شود با پاناسونیک تبدیل آن به اولین سود سه ماهه.

تسلا سهام در حال حاضر بیش از دو برابر در ارزش از آغاز این سال است. سهام خود را آغاز کرد اشک در هفته گذشته پس از خودروساز تحویل آن دوم متوالی سود سه ماهه و پیش بینی آن را “به راحتی بیش از” 500,000 خودرو تحویل این سال است.

این شرکت همچنین هفته گذشته اعلام کرد که به شدت مورد پیش بینی مدل Y SUV است که جلوتر از برنامه و دیدن آن برای اولین بار تحویل جاده ای در مه.

برخی از تحلیلگران نسبت داده اند این تجمع به پوشش به عنوان به خوبی. کوتاه علاقه به تسلا بود در 13.8 درصد در ژانویه. 30 با توجه به Refinitiv داده است.

سهام به شدت کوتاه شرکت ها می توانند در زمان تحت فشار قرار دادند دریافت بالاتر به عنوان معامله گران با عجله به خرید سهام برای پوشش خود کوتاه شرط تحریک آنچه شناخته شده به عنوان “کوتاه فشار”.

در ضمن پاناسونیک گفت: انتظار می رود برای ایجاد ثبات سود در تسلا Gigafactory آینده سال است که وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود بهره وری تولید است EV جزء گران ترین, حسابداری برای حدود یک سوم از کل هزینه.

این شرکت همچنین آماده سازی خود برای کاهش از دست دادن منحصر به فرد تسلا همکاری با راه اندازی یک سرمایه گذاری مشترک با تویوتا موتور پارسیان به منظور توسعه یک نوع باتری EV که این جفت ارز به قصد فروش به هر خودروساز است.

با مهر

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی