تسلا تعطیل چین فروشگاه به عنوان coronavirus بدتر

تسلا تعطیل کرده است فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین در میان نگرانی ها در مورد بدتر شدن coronavirus شیوع یک گزارش جدید می گوید.

الکتریکی-ماشین ساز در فروشگاه ها به طور موقت بسته, یکشنبه, CNBC گزارش روز شنبه با استناد به یک پست از یک تسلا فروش کارمند در WeChat برنامه های رسانه های اجتماعی.

“از امروز در تسلا فروشگاه ها همه بسته در سراسر چین است. اما من جواب سوال آنلاین در سراسر ساعت” کارمند نوشت: یکشنبه, با توجه به CNBC. “سفارشات آنلاین هنوز خوش آمدید. ما نشان می دهد همه شما ماندن در خانه و مراقبت از سلامت خود.”

تسلا دارای دو ده فروشگاه در سرزمین اصلی چین با توجه به وب سایت خود را. این گزارش مشخص نیست که آیا این شرکت بسته شده است فروشگاه در هنگ کنگ که در آن این سه مکان.

تسلا مطبوعات دفاتر در ایالات متحده و چین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه صبح.

به گزارش فروشگاه بسته شدن مشخص شده یکی دیگر از نشانه ای از شیوع این اثر در تسلا به عنوان ایلان خودروساز با این نسخهها کار برای ایجاد کسب و کار خود را در چین.

ویروس — که به کشته 563 نفر و آلوده بیش از 28,000 — مجبور تسلا به تعطیل آن کارخانه جدید در شانگهای. این شرکت قیمت سهام غرق آنجا که 20 درصد روز شنبه پس از شرکت رسمی گفت: تحویل در چین قرار است برای اوایل فوریه خواهد بود به تعویق افتاد.

“ما را بگیر تا خط تولید پس از وقوع وضعیت بهتر می شود” تسلا, معاون رئیس جمهور, Tao Lin گفت: در پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo با توجه به CNBC ترجمه.

تسلا سهام به پایین 2.4 درصد در $717.01 در premarket تجارت از 7:24 صبح پنج شنبه. سهام بسته 17.1 درصد در $734.70 در چهارشنبه قیمت است که هنوز هم نشانه 73 درصد افزایش از شروع سال.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر