تسلا سهام پیشی $700 علامت برای اولین بار — و صعود در فاصله قابل توجه از $800 — پس از یک جفت از تحلیلگران به شدت افزایش قیمت خود را برای اهداف سهام با استناد به افزایش تقاضا برای این شرکت الکتریک خودرو.

آرگوس پژوهش در روز دوشنبه افزایش قیمت آن هدف برای سهام این خودروساز به رهبری میلیاردر Elon Musk به $808 از $556 با استناد به “ادامه داد: رشد درآمد از میراث مدل S و مدل X و همچنین افزایش تقاضا برای مدل های جدید 3.”

“با وجود گذشته تاخیر تولید قطعات با کمبود نیروی کار سرریز هزینه و مشکلات دیگر ما انتظار داریم تسلا برای بهره مندی از موقعیت غالب خود در صنعت خودرو الکتریکی و به منظور بهبود عملکرد در سال 2020 و فراتر از آن.”

یک شرکت تحقیقاتی به نام ARK سرمایه گذاری در عین حال گفت: اواخر جمعه این انتظار سهام به ارزش حداقل $7,000 — و احتمالا تا آنجا که $15,000 — سال 2024 اضافه کردن وجود دارد “25 درصد احتمال” سهام خواهد بود و در انتهای فوقانی آن محدوده ،

ارک چشم ظاهر قیمت هدف بر روی “به روز رسانی انتظارات برای وسیله نقلیه الکتریکی هزینه کاهش می یابد و تقاضا” را به عنوان به خوبی به عنوان “برآورد پتانسیل سودآوری robotaxis.”

تسلا سهام در روز دوشنبه به طور خلاصه یافت بیش از 20 درصد به آمار تمام زمان بالا از $786.14. به تازگی آنها تا بیش از 16 درصد در $756.01.

که باعث می شود تسلا دوم-با ارزش ترین شرکت خودرو در جهان با $137 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار که دوم تنها به تویوتا.

هفته گذشته تسلا پیشی گرفته فولکس واگن در حال حاضر به ارزش 82 میلیارد دلار است. جنرال موتورز و فورد در حال حاضر به ارزش $48.3 میلیارد دلار و 35.5 میلیارد دلار بود.

سهام تسلا هستند تا حدود 75 درصد از آغاز سال و بیش از 30 درصد از هفته گذشته که این شرکت تحویل داده و آن دوم متوالی سود سه ماهه.

در پالو آلتو، -بر اساس تسلا گفت که انتظار دارد به “تجاوز به راحتی” 500,000 خودرو تحویل در سال 2020 است.

تسلا — است که دنده توسط یک تاریخچه از شکست به طور مداوم ملاقات بلند پروازانه خود اهداف تولید — نیز گفت: هفته گذشته که تولید آن به شدت مورد انتظار مدل Y compact SUV را آغاز کرده است “جلوتر از برنامه” که اولین اتومبیل را در خیابان ها در ماه آینده.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im