تگزاس رسومات بنیانگذار شیفت تولید ضد عفونی کننده دست برای پاسخ اول

فقط یک ماه پیش شرکت مالک Bendt تقطیر شرکت ناتاشا DeHart شد ایجاد ترکیب منحصر به فرد از تگزاس whiskeys در کارخانه یا محل تقطیر در لویسویل. در حال حاضر او منتقل شده تولید به طور کامل برای مبارزه با کروناویروس و کمک به Dallas County با تولید و ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست به اجرای قانون محلی و بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان.

“روزانه ما را انتخاب کنید تا از دالاس کانتی و سپس آنها توزیع آن را به همه پاسخ دهندگان برای اولین بار است که در اکثر نیاز” DeHart گفته فاکس نیوز. “در حال حاضر آن را به معنای واقعی کلمه فقط به ما ارائه ضد عفونی کننده دست به Dallas County است.”

DeHart رتبه به عنوان یکی از چند زن رسومات بنیانگذاران و ویسکی بلندر در ایالات متحده کار کرده است و برای بالا بردن رده حاوی ویسکی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف DeHart کسب و کار در آهنگ های خود را و او مجبور به قطع او نیروی کار در نیمی از 20 کارمند به 10. با وجود مالی موانع DeHart مصمم است تا گام برای معشوق خود جامعه و دولت است.

“این است که قطعا وحشتناک تصمیم گیری کسب و کار در ویسکی صنعت, اما برای سلامت و تداوم جامعه ما و دولت ما می دانستیم که ما تا به حال به مرحله” او گفت:.

ضد عفونی کننده دست تولید بوده است بار مالی برای Bendt تقطیر و منابع در حال اجرا هستند کم است. DeHart پذیرفته است دو جداگانه کمک های مالی از دانه خنثی روح از Persedo ارواح در هوستون و Sazerac شرکت در کنتاکی بود اما این منابع در حال خشک شدن است.

DeHart گفته فاکس نیوز که او رسومات به احتمال زیاد تنها قادر به ادامه کمک به این شهرستان برای یکی دیگر از چند هفته اگر آن را نمی شود در یک یا دو بزرگ اهدا کنندگان.

“ما نمی توانیم همچنان به تکیه بر کوچک متعلق به خانواده کسب و کار در این منطقه برای اهدای ذرت و برچسب و همه چیز را که ما نیاز به انجام این کار در مقیاس انبوه برای ماه آینده” DeHart گفت. “ما نیاز به یک یا دو کمک کنندگان بزرگ و هر کسی که مایل و قادر و کسی که دارای قلب برای دالاس راهی است که ما انجام می دهیم لطفا گام تا ریسک بیش از حد بالا نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de