شمار کشته شدگان از روز شنبه 16 ساعت تیراندازی داد و بیداد در دست یک ناراضی سرباز تایلندی در حال حاضر افزایش یافته است به 29 با 57 نفر زخمی با توجه به گزارش های خبری.

بسیاری از قربانیان به ضرب گلوله کشته 32 ساله Sgt. عمده Anutin Charnvirakul کشته شدند در طول محاصره در ترمینال 21 مرکز در Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat.

Charnvirakul کشته شد در ضربات با پلیس حدود ساعت 9 صبح یکشنبه.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت که داد و بیداد خونین را برانگیخته بود توسط “شخصی درگیری … بیش از یک خانه رسیدگی کند.”

مقامات گفتند Charnvirakul حمله آغاز شد در 3:30 بعد از ظهر شنبه هنگامی که او به ضرب گلوله کشته و خود را افسر فرمانده Co. Anantarote Krasae و افسر 63-سال-قدیمی مادر در قانون است.

Charnvirakul سپس به ارتش خود را پایه که در آن او تا بارگذاری شده در تفنگ و مهمات به سرقت برده و یک وسیله نقلیه نظامی. او سه سرباز در روند و بعد از آن به ضرب گلوله به دو افسر پلیس که سعی در متوقف کردن او در خارج از یک معبد بودایی و همچنین دو ناظر.

او وارد ترمینال 21 مرکز توسط 6 بعد از ظهر پاشش گلوله و خاموش نگه دارید ،

پلیس با هجوم به بازار در حدود نیمه شب است و دیده می شود در اخبار, فیلم, کمک به مراجعان برای ایمنی.

تیراندازی شنیده می شود و در داخل این مرکز خرید برای چندین ساعت بیشتر تا زمانی که گزارش های تایید کرد که Charnvirakul کشته شده بودند در یک تبادل گلوله.

این حادثه مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی در تایلند توسط یک فرد مسلح.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی