اولین قهرمان جام استنلی قرن است و همچنین بهترین قهرمان جام استنلی تاج در 2000s و آن است که جشن گرفته خواهد شد شنبه شب در نیوجرسی.

این شیاطین که تیم اخراج مربی خود رابی Ftorek با هشت بازی باقی مانده در یک فصل به طور منظم است که به سختی آن را به 10 صفحه از تاریخ حق رای دادن. اما این نیز تیم که تحت لری رابینسون خم همه از آن عضلات و همه از آن استعداد و همه از عمق آن و همه از خود بی نظیر دفاع و goaltending را دوم از سه فنجان در عرض نه سال کشش به خروج 16W کردن جاده.

خروج از قهرمانان.

چند خط در تاریخ NHL شده اند به عنوان پویا و sympatico به عنوان “یک خط” که شامل Patrik الیاس و پتر Sykora بر روی بال های طرفین Jason Arnott. این گروه ساخته شده, شیرین, شاد, موسیقی و عمل به عنوان اگر متصل شده توسط یک حس ششم سه تفکر و عامل به عنوان یکی. در راش عامل پایین پایین آن مهم نیست. “یک خط” شد واحد است که مجموعه این تیم به غیر از آن اجداد و فرزندان. شما نمی تواند آنها را متوقف کند حتی با یک blindside به Sykora ، 2000 شیاطین نمی شد در مورد دام.

عمق گیج کننده بود. وجود دارد که در آن شب رابینسون را الکس Mogilny و کلود Lemieux در خط چهارم. سرگئی Nemchinov بهترین یاد در این بخش برای کمک به رنجرز جام پیروزی در سال 1994 جا حق را به شیاطین’ فلسفه است. اسکات گومز بود پویا rookie بابی Holik هرگز موثر تر و جان مادن بود درست پشت سر او در rookie فصل است.

این سلسله Canadiens از ’70s انداخت از یک سه بر دفاع با رابینسون سرژ Savard و پسر Lapointe که هرگز مساوی. اما شیاطین’ شش عمیق سپاه که در آن اسکات Stevens زوج با برایان Rafalski اسکات Niedermayer با کن Daneyko و اجاره خرید ولاد مالاخوف skated با کالین سفید, بی نظیر نه تنها در این قرن ، اما در تاریخچه لیگ.

The 2000 Stanley Cup champions.
2000 استنلی جام قهرمانان.گتی ایماژ

پیش بروید.

شما سعی کنید و انتخاب کردن بهتر شش.

شما سعی کنید و انتخاب کردن یک تیم است که خود را محدود می کند حریف به مبلغ شش عکس در یک بازی سه در دوره اول دو دوم و سوم — راه شیاطین را در از بین بردن افرا برگها در بازی 6 کنفرانس نیمه به پایان رسید 3-0.

این بود Stevens — بالا-10, همه-زمان NHL defenseman — در اوج قدرت خود است. این Conn Smythe بهار که در شماره 4 پاک پاول Bure به عنوان یک عامل در دور اول و خوب محو اریک Lindros در آن بازی فراموش نشدنی 7 کنفرانس نهایی که در آن الیاس به ثمر رساند یکی از craftiest اهداف در تاریخ حق رای دادن برای 2-1 برنده در 17:28 از دوره سوم در فیلادلفیا.

سطل زباله را بدست رپ بد در ورزش به تازگی راست با علامت-سرقت, فریب داد, رسوایی در هوستون. اما به سطل زباله می تواند یک بازیکن برجسته در Devils’ پیروزی بر آگهی ها برای آن بود که پس از از دست دادن هر دو بازی 3 و 4 در Meadowlands به سقوط در سری 3-1 که رابینسون لگد یکی در طول بیش از یک قفسه اتاق سخنرانی دراز وشدیداللحن.

که لگد کردن بزرگترین حذفی اجرا مارتین Brodeur را حرفه goaltender اجازه می دهد یک هدف در هر یک از های پی در پی سه پیروزی بیش از آگهی قبل از محدود کردن دالاس به دو گل یا کمتر در پنج تا از شش بازی از جام. بیش از نهایی نه بازی های پلی آف Brodeur رفت 7-2 با .942 صرفه جویی در صد و 1.17 GAA.

ستاره ها از دیگر بخش هر دو پس از آن و در روز مسابقه در نیوآرک, شد, مدافع عنوان قهرمانی; سخت عمیق و با استعداد است. آنها تا به حال مایک Modano و برت هال بود جو Nieuwendyk و جیمی Langenbrunner بود dastardly Derian هچر که فرار بدون مجازات — نشانه بیشتر چیزهایی که تغییر شوخی — برای concussing Sykora با آرنج در اولین دوره بازی 6 بر جناح را با کف دست زدن شات دنبال از طریق در خط آبی. آنها تا به حال اد Belfour در بالای خود قابل توجه بازی است.

آنها نیز تا به حال مایک کین و خود را خوش شانس ژاکت قرمز است که او ظاهرا فراموش کرده را به منهتن با او هنگامی که او امضا کرده به عنوان یک عامل رایگان با رنجرز در تابستان سال 1997. کین تا به حال یک براورد حرفه ای و برنده فنجان با مونترال ایالت کلرادو و دالاس. اما او برای اولین بار از این مزدوران برای آمدن به نیویورک برای پول و فقط پول. او پنج ماه به طول انجامید در برادوی است.

تا 3-1 در این مجموعه با جام در خانه شیاطین از دست یک سه گانه-اضافه کاری 1-0 بازی 5 بر یک هدف Modano. بازگشت به Dallas 1-1 به دوم اضافه کار در سادگی باطل بازی. هنگامی که و که در آن, البته, Elias ” بدون نگاه چوگان از پشت سر عبور از گوشه سمت راست در بر داشت Arnott به تنهایی در مقابل برای برنده جام.

شیاطین و البته برنده شده بود در سال 1995. اما آنها شد اولین تیم در یک چهارم از یک قرن به دست برگشتی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی زیر سال. در سال 1997 آنها ناراحت Wayne Gretzky-علامت مسیه رنجرز در دور دوم. در سال 1998 آنها به پایان رسید برای اولین بار در شرق و تحقیر توسط سناتور در شش بازی ناراحت است. در سال 1999 آنها به پایان رسید برای اولین بار در شرق و از دست به پنگوئن ها در هفت بازی اول دور دوم خود را مستقیم 1-8 بذر شکست.

بنابراین شیاطین بودند هیچ چیز مطمئن رفتن به 2000 برگشتی. اما آنها مطمئن شوید که همه چیز در آن مسابقات است. این یک رول ساخته شده است که آنها را به بهترین از بهترین. بهترین استنلی جام قهرمانان قرن 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de