فراموش نکنید 76ers مستند مسائل با بن سیمونز و جوئل Embiid. Al Horford تبدیل به یک مشکل بزرگتر — a $109 میلیون مشکل است.

با وجود سیمونز’ غیبت Horford بازی یک فصل کم 19 دقیقه در روز پنجشنبه آمده از پشت سر برنده شدن بیش از, شبکه های آینده روی نیمکت برای دومین مستقیم بازی. او ثبت شده منفی-26 امتیاز. زمانی که در کف تورهای outscored شبکه 79-45.

“این چیزی است که این تیم نیاز در حال حاضر و این چیزی است که ما انجام می دهیم” Horford گفت: با توجه به PhillyVoice.com در مورد آینده نیمکت. “من واقعا به آن خیلی فکر کردم به صداقت من فقط تجدید حال به عقب و آماده برای نیمه دوم این فصل است.”

مربی برت براون گفت او استفاده خواهد کرد بعد از 7-10 بازی برای به دست آوردن یک مجموعه چرخش است که به معنای Horford ممکن است بازگشت به صف شروع در هر زمان به زودی. جانباز رو به جلو است که به طور متوسط 11.9 امتیاز و 6.6 ریباند در 30.6 دقیقه در هر بازی. خود را به ثمر رساند خروجی دوم-کمترین آن شده است پس او را به لیگ و rebounding های حرفه ای کم است.

علاوه بر این از Horford که امضا چهار سال $109 میلیون قرارداد این offseason قرار بود به 76ers یکی از بهترین frontcourts در بسکتبال پویا سه نفر خواهد بود که دشوار است برای مطابقت با. در عین حال آنها پیدا کردن خود را با پنجم-بهترین رکورد در کنفرانس شرق در 35-21 شش بازی در از دست دادن ستون پشت رپتورز در اقیانوس اطلس را بدست آورد. آنها تلاش کرده اند هجومی در بخشی به دلیل عدم فاصله.

Al Horford
Al Horfordگتی ایماژ

با توجه به رینگر به 76ers پرش از خالص امتیاز منفی-1.1 در 480 دقیقه Horford و Embiid در دادگاه به علاوه-7.6 در 707 دقیقه فقط با Embiid. این دو باید به طور متوسط 14.3 دقیقه در هر بازی با هم و تا به حال بدترین توهین آمیز امتیاز (98.7) از هر دو 76ers تیمی که با هم برای حداقل 300 دقیقه NBCSports.com گزارش شده است.

“بدیهی است که به عنوان یک گروه و به عنوان یک تیم ما هنوز در حال تلاش برای کشف کردن و دیدن چه کار می کند بهترین” رو به جلو توبیاس هریس گفت. “فقط به آن ذهنیت و قادر به انجام چه چیزی می تواند یک حرکت بزرگ برای تیم ما و ببینید که اگر آن کار می کند که نشان می دهد یک نگرش برنده برنده ذهنیت و خواهیم دید که اگر آن کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im