پنترز کارولینای’ غیر ممکن است مسیحی McCaffrey معمای

پنترز کارولینای هستند در این میان یک فرد offseason.

پس از آخرین محل در پایان NFC جنوبی آنها را دیدم خود را دو حق رای اساس لوقا Kuechly و کم نیوتن راه دور. Kuechly بازنشسته و پلنگ منتشر شده نیوتن پس از تلاش ناموفق برای تجارت او. سپس آنها امضا QB عروسکی بریج به سه سال $60 میلیون معامله کنجکاو حرکت با توجه به آنها خیره کردن طولانی بازسازی (و این واقعیت است که در حال حاضر دشوار NFC جنوبی به تازگی اضافه شده تام بردی). اما عجیب و غریب ترین چالش های ممکن است شامل یک ستاره در سمت چپ تیم خود را مسیحی McCaffrey.

McCaffrey در حال آمدن است یکی از پرکار ترین فصل از همه زمان در حال اجرا بازگشت: او به رهبری NFL با 2,392 فتح کرد گرفته شد همه منظوره متری (سومین علامت در NFL تاریخچه) عبور 1,000-حیاط علامت در هر دو عجله و دریافت. سوم-سال عقب خیلی خوب بود که او به تیم اول تمام نرم افزار در دو موقعیت و هنوز هم تنها 23 سال سن دارد.

در سال های گذشته, این تیم ممکن است تا به حال یک تماس آسان به را است. Offseason بعد از یک بازیکن ستاره سوم سال است که اغلب آنها از زمین قابل فرمت: Jared Goff و کارسون Wentz هر دو رو معاملات سودآور در سال گذشته و پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون هر دو رود به شکستن بانک قبل از سال 2020 فصل شروع می شود.

مشکل این است که McCaffrey در حال اجرا به عقب و تاریخ اخیر بوده است نه نوع به موقعیت. دو فصل پیش قوچ RB تاد Gurley شد آینده به طور مشابه غالب شود. در سال سوم خود را در NFL Gurley انباشته 2,093 همه منظوره متری فرود توهین آمیز بازیکن سال جایزه و پیشرو قوچ به تعجب حذفی اسکله.

قوچ پاداش او را با چهار سال 60 میلیون دلار فرمت و این تیم رفت و به سوپر باول. اما در روند لس آنجلس فرار خود بازیکن ستاره به زمین است. پس از جمع آوری 535 حمل بیش از سال 2017 و 2018 فصل Gurley توسعه آرتریت در زانو خود را و از دست رفته بسیاری از قوچ’ 2018 حذفی اجرا. او جایی در نزدیکی همان بازیکن در سال 2019 در حال اجرا فقط برای 857 متری و لس آنجلس او را قطع این ماه – فقط دو سال به فرمت.

دو فصل گذشته را شکسته و این توهم که در حال اجرا است یک سرمایه گذاری خوب به خصوص که لیگ می رود بیشتر پاس سنگین است. لو’Veon بل امضا چهار سال $52.5 میلیون مقابله با جت در 2019, هنوز معامله سودآور با وجود این واقعیت است که او را برای یک سال کامل با استیلرز. بل پس از آن تا به حال بدترین فصل عجله برای تنها 789 متری پشت یک جت خط حمله.

سابق شارژر RB Melvin Gordon نیز برگزار شد – با موفقیت کمتر. او از دست رفته برای اولین بار چهار بازی از 2019 فصل که در را باز کرد برای سال 2017 رایگان undrafted عامل Austin Ekeler را به محل خود و تسلط (122.5 متری در هر بازی بیش از آن span). Ekeler که بیشتر از یک هیبرید در حال اجرا بازگشت/گیرنده outplayed گوردون هنگامی که او بازگشت و به پایان رسید تا بودن مرد شارژر پرداخت می شود (چهار سال $24.5 میلیون). گوردون در ضمن حل و فصل با مبلغ 16 میلیون بیش از دو سال با Broncos.

قرار می دهد که این پلنگ در نزدیکی غیر ممکن است موقعیت با McCaffrey. با توجه به تنوع و دریافت توانایی های او را می توان در یک ردیف به عنوان فوق پشت و توان بالا به گیرنده گسترده در بازار (فکر می کنم یک راه-بیشتر-مولد Ekeler).

اما مانند Gurley, McCaffrey تا به حال یک حجم کار پس از ورود به NFL – خود 403 لمس led NFL فصل گذشته. Gurley نیز 23 ساله هنگامی که او خود را امضا کرد, فرمت, و, یک NFL حجم کار می تواند سن در حال اجرا بسیار به سرعت.

محتاطانه حرکت می کند ممکن است برای Panthers به تجارت McCaffrey. آنها در حال حاضر در حال بازسازی و ارزش خود را هرگز خواهد بود بالاتر از آن است که در حال حاضر. اما از دست دادن نیوتن Kuechly و McCaffrey در همان offseason ممکن است باعث همه فن شورش در کارولینای.

آن زمان دشوار به یک در حال اجرا پشت در NFL در حال حاضر, اما آن را نیز به چالش کشیدن برای تیم با جوان, بازیکنان ستاره در موقعیت. شما نمی خواهید به از دست دادن پسر خود را, اما شما نیز نمی خواهید به overpay او و در نهایت با بد untradeable قرارداد اگر او متوقف می شود که موثر است. پرستاران و غول به زودی به صورت مشابه conundrums با آلوین Kamara و Saquon Barkley.

همه چیز تغییر سرعت در فوتبال و تیم های ابتلا به خطرات ناشی از پرداخت RBs. اما حتی در لیگ باهوش ترین ذهن ممکن است نمی دانم چه چیزی برای انجام با CMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>