روز coronavirus ارسال ورزشی به خواب زمستانی می آیند

نگاه ما معقول مردم منطقی ملت است. با وجود گاه به گاه ظاهر به خلاف ما می دانیم که ورزش نمی, زندگی و مرگ آن است که تنها مبهم زندگی واقعی در همه. ما ممکن است مراقبت بیش از حد در زمان. ما ممکن است فریاد زدن بیش از حد در زمان. گاهی اوقات بدون توضیح ما رنگ چهره ما عجیب و غریب به رنگ تیم.

گاهی اوقات ما از دست دادن خواب بیش از یک buzzer-beater یک پیاده روی ضربات.

بیشتر ما می دانیم. ما درک می کنیم. هنگامی که از برج سقوط کرد و در سپتامبر. 11, 2001, ما به اندازه کافی می دانستند که ورزش را مجبور به رفتن را برای مدتی (حتی اگر Michael Strahan و کوین Mawae مجبور به ایستادن به نمایندگی از نیویورک و به یاد بقیه NFL اول هر دو مردانه بهترین ساعت در سالن از شهرت مشاغل).

پیت Rozelle صرف شده در 33 سال گذشته از عمر خود را دانستن و درک چگونه عمیقا او باب در اجازه می دهد NFL بازی کامل تخته سنگ بازی ها فقط دو روز پس از جان اف کندی را ترور on Nov. 22 سال 1963. Rozelle, مایل به افتخار این اواخر رئیس جمهور اشاره کرد فوتبال به عنوان “بازی” در توضیح این تصمیم. برای همیشه او تا به حال به پاسخ برای آن است.

“برخی از چیزهایی که او گفت:” در سال 1988 “به سادگی فراتر از بازی است.”

این در پایان فراتر از بازی — این ویروس COVID-19 که ناگهان بخشی از ما در هر لحظه بیداری که insinuates خود را در همه چیز کار می کنیم. آن است که هنوز به اندازه کافی مرموز است که بسیاری از ما نیست کاملا خاص چقدر جدی باید گرفته شود و یا چقدر خطر ما واقعا در. اما در حال حاضر ما کاملا مشخصی از یک چیز:

آن را به شایستگی ما توجه undivided, فیلتر نشده. در آن طول می کشد مقدم بر روال زندگی ما در حال حاضر. این رژه سنت پاتریک. برادوی را نشان می دهد. کالج ترم. کنسرت.

و ورزش.

یکشنبه — 12 مارس سال 2020 — روز های ورزشی درگذشت, یا حداقل بعد آنها رفت و به طور موقت در خواب زمستانی هستند. آن روز بود که دم و percolating برای برخی از زمان, قطره-قطره ای-قطره ای از یک ملت در تلاش برای جمع آوری یک مسئول دوره از عمل است. اولین تماس با رسانه ها محدود بود. سپس طرفداران ممنوع شد. برخی از دانشگاهی لیگ لغو شد فصل است.

اما روز شنبه بود که چراغ رفت برای خوب زمانی که مردان و زنانی که کنترل های ورزشی در ایالات متحده در نهایت درک آن زمان برای رسیدن به تلفن قرمز هسته ای, گزینه است.

در اواخر صبح امروز در عرصه در منهتن و بروکلین, کانزاس, شهرستان و Indianapolis و آتلانتیک سیتی و Greensboro, N. C., بازیکنان بسکتبال را آغاز کرده بود گرم کردن برای بازی های است که می تواند در مقابل دوربین های تلویزیونی و دوستان و خانواده تنها. این آخرین بریده بریده نفس کشیدن یک ملت در تلاش برای آن را داشته باشد هر دو روش بتواند برای عادی ورزشی حمل در حالی که هنوز هم نشان دادن نگرانی برای عموم خوب است. اما آن را همیشه احساس می کردم که یک نصف اندازه گیری.

و در پایان آن بود. یکی توسط یکی از ورزشکاران بودند به نام دادگاه چراغ ها را خاموش کرده بودند و درها بسته شد. در باغ میدان مدیسن بزرگ شرق تحویل طرفداران ورزش یکی از آخرین تاسف اسپاسم فعالیت قبل از کشیدن پلاگین بر روی یک سنت جان-کریقتن بازی در حاصل کار دو تیم. و این فقط اولین مهره های بازی دومینو.

به زودی به اندازه کافی هر دو دوک و کانزاس اعلام خواهد کرد آنها نمی خواهد شرکت در مسابقات NCAA است که در نهایت موجب NCAA به آغوش اجتناب ناپذیر لغو امضای آن رویداد است. در جکسون ویل فلوریدا., آن اعلام شد, بازیکنان قهرمانی را ادامه دهید اما که می شود وجود ندارد گالری برای دور دو طریق چهار شروع جمعه. لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل است. بنابراین NHL. نه جای تعجب بود.

و نه بود و چه شد رسمی در گذشته فقط گذشته ساعت 3: بازی بیس بال, بهار, آموزش خواهد بود و تعطیل. شروع فصل خواهد بود با تاخیر حداقل تا آوریل 8 — اگر آن را کمی نگران کننده به گوش داوری فرشته هرناندز عبور نویسندگان پوشش یک یانکی ها-اتباع بازی در وست پالم بیچ و گفت: “از دیدن شما بچه ها در ماه ژوئن است.”

هرناندز ممکن است شوخی. و یا او ممکن است درست است. و یا او ممکن است دست کم گرفته. ما هیچ راهی برای دانستن. در زمان COVID-19 ما در حال ساخت راه ما را چند دقیقه در یک زمان, آور, در اخر دریا به دلیل وجود دارد هیچ انتخاب دیگری.

در اینجا چیزی است که هر چند:

فقط به خاطر اینکه ما درک می کنیم ورزش را در محل مناسب در جهان ما در حال حاضر معنا نیست که ما مجاز نیست به آن احساس از دست دادن. از دست دادن فصل بیس بال برای طرفداران بیس بال است مانند از دست دادن یک ریه. وجود دارد که بسیار تاسف از دروغ گفتن در ریزه از مسابقات NCAA. راتگرز طرفداران باید منتظر از سال 1991 برای دعوت. هوفسترا طرفداران رفته اند والا از بالا به crashing پایین در فضا از دو روز.

“من رویاهای در هم شکسته” اچ پیامک روز دیگر. او یک دیتون آلوم. دیتون ممکن است هرگز دوباره باید یک تیم با این حلال فرصتی برای بازی در یک چهار نهایی. اگر شما تا کنون مراقبت واقعا مراقبت درباره یک تیم ورزشی که مطمئنا شما را در درک آنچه که او احساس.

اما شما همچنین درک کنند که چرا این کار لازم است. ما معقول و منطقی مردم است. ما یک منطقی ملت است. ما بازی های دور در حال حاضر و شاید برای برخی از زمان که به خاطر آنها باید, چرا که آن را درست به خاطر COVID-19 تنها حریف که مسائل در حال حاضر. را ندارد آن چیز آسان است. ما را از دست ندهید و آن را OK به آنها را از دست ندهید. من از دست آنها در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>