غول’ شک در مورد مارکوس طلایی رایگان-agent مراسم

Markus طلایی اندکی بیشتر کیسه فصل گذشته از عامل رایگان Jadeveon Clowney در هر سال از کار خود را.

طلایی حرفه ای بالا در کیسه قرار می دهد و او را در همان نفس به عنوان عامل رایگان Everson Griffen چهار time Pro کاسه.

طلایی نیاز به یک تیم و غول نیاز به یک عبور-حمله کننده پس چرا دو طرف ملحق نشده است ؟

وجود منافع متقابل قبل از رایگان آژانس آغاز شده و این هفته با توجه به منابع بنابراین برای درک holdup سفر بیایید پشت یک سال است.

غول بودند و تمایلی آخرین offseason زمانی که طلایی نام اول بالا آمد و حتی در خطر ابتلا به کم قیمت و با تیم های دیگر رقابت برای معامله. آینده پایان فصل پاره لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 و بی فایده 2018 فصل در آریزونا او در نهایت حل و فصل برای یک سال $3.75 میلیون قرارداد با اضافه شدن انگیزه.

طلایی 10-گونی فصل — اول توسط یک غول در پنج سال ساخته شده او مقبول گوهر مدیر کل دیو Gettleman اول دو رایگان-نماینده کلاس. او به دست آورده $1 میلیون و عملکرد پاداش.

اما با مخاطرات بسیار بالاتر هنگامی که صحبت کردن در چند سال و بیشتر تضمین شده پول همان کسانی که شک می دهند. و اخراج دفاعی هماهنگ کننده جیمز Bettcher — که مربی طلایی با کاردینالز — آیا در اطراف به شدت به خفاش برای, طلایی, به عنوان او در سال گذشته در هر تیمی منبع.

Markus Golden
Markus طلاییگتی ایماژ

از 29 ساله طلایی دیدگاه او در خط دوم قرارداد پس از برک آوت 12.5-کیسه های نجومی در سال 2016. سه رایگان-عامل عبور rushers زیر offseason امضا معاملات به ارزش بیش از 200 میلیون ترکیب — و هیچ یک برتر از همان شماره های طلایی.

اما payday در آمد هرگز به دلیل آسیب دیدگی بنابراین این اولین و احتمالا نهایی — شانس به اعتصاب طلا. طلایی تغییر سازمان در سال گذشته, استخدام زورمندان جیمی خادم و حزب محافظه شیک پوش و با توجه به بازیکنان NFL انجمن.

در عین حال شبیه به جت و گیرنده رابی Anderson وجود دارد عمدتا آرام است طلایی در بازار. همان می رود برای Griffen. آن را تعجب است چرا که اوایل دور از 2020 پیش نویس NFL نیست با لبه-rushers.

زمانی که بسیاری از بالا عبور rushers بودند حق رای دادن برچسب در طول تعطیلات آخر هفته فکر در اطراف NFL, بهترین و در دسترس خواهد بود به سرعت به مدال دیگر به اندوخته و پرداخت. مخالف اتفاق افتاده است به عنوان تنها رابرت کوئین, Dante فاولر و ماریو ادیسون امضا برای بیش از 10 میلیون دلار در هر سال است.

آشنا مشکل این است که بازار در انتظار Clowney تصمیم. او وارد رایگان آژانس به دنبال 20 میلیون دلار در هر سال (از سه-گونی فصل) — قیمت گذاری کردن Giants — اما بنا به گزارش نا امید شده خود را ارائه می دهد و با توجه به یک سال معامله را مجددا رایگان آژانس در سال آینده زمانی که درپوش حقوق پیش بینی شده است به موشک وار رفتن.

غول تخمین زده می شود حدود 10 میلیون نفر در کلاه فضایی باقی مانده پس از جلو بارگذاری قرارداد جدید استارت در cornerback و linebacker و حق رای دادن و برچسب زدن لئونارد ویلیامز.

وجود دارد راه هایی برای ایجاد فضای اضافی مگر اینکه این تیم قصد دارد برای بانک در Kyler Fackrell — که تا به حال 10.5 کیسه با هکرها در سال 2018 بازی جدید غول های دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام — بازآفرینی طلایی فرمول سحر و جادو.

طلایی اضافه شده 27 کارفرمایی بازدید و 13 تکل برای از دست دادن. بعدی-بهترین های غول پیکر در هر رده 4.5 تا به حال کیسه 13 کارفرمایی بازدید و هفت دنده برای از دست دادن.

آن است که نشان دهنده کمبود استعداد در سال گذشته تیم است که هیچ یک از 15 Giants’ نامحدود رایگان عوامل در پایان هفته امضا با تیم دیگری از طریق چهار روز از آژانس.

طلایی به زودی خواهد شکست روند.

مگر اینکه غول نتیجه گیری — به عنوان برخی بی تاب طرفداران — بهترین راه برای پر کردن عمده نیاز به نگاه در حیاط خلوت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>