تاثیر لئون رز می تواند در یک نا امید ژولیوس Randle

فیلادلفیا – ژولیوس Randle می تواند با استفاده از یک افزایش در مخلوط-کیسه فصل اول به عنوان یک چیز قشنگ. شاید سابق فوق العاده عامل لئون رز شد و رسما به عنوان نیکز جمهور به عنوان به زودی به عنوان جمعه خواهد بود یک نفوذ خوب.

بر خلاف دیگر عوامل Randle سه سال 63 میلیون دلار قرارداد خواستار او را به عقب در فصل آینده و احتمالا در 2021-22. (Randle تضمین شده است 4 میلیون دلار برای سومین سال تیم گزینه).

در نیکز’ فهرستی تنها Randle و فرانک Ntilikina می دانم که گل رز به خوبی به عنوان مشتریان از هنرمندان خلاق آژانس. رز زد کا بسکتبال بخش.

Ntilikina اما جدا از راه با گل رز قبل از این فصل است. Randle که عامل اصلی این است که هارون مینتز است که هنوز هم یک کا ، قبلی رژیم به رهبری رئیس جمهور سابق استیو میلز باز بود به تجارت Randle.

“لئون را به خوبی محترم عامل است که انجام بسیاری از چیزهای بزرگ به نمایندگی از بازیکنان در زمينة” Randle گفت: پست جمعه قبل از مواجهه با اورلئانز. “من شنیده ام یک چیز بد در مورد آن است. شخصی من در رابطه با او همواره با احترام. … مرد بزرگ, بزرگ مرد خانواده و احترام عامل. مستقیم تا مرد. او خوب شخص.”

شده است وجود دارد داستان های موفقیت با عوامل اجرا franchises با طلایی دولت در باب مایرز لیکرز’ راب Pelinka و یوتا جاستین Zanik. اما شده است وجود دارد موارد که در آن مشغول به کار نشده به عنوان امیدوار — Lon Babby شکست خورده در ققنوس. Arn Tellem نشده تبدیل به اطراف دیترویت. جو شعبه جدید به مرگ مینه سوتا است.

“این رو به حق فرد” Randle گفت: پست. “شما نمی توانید هر گونه عامل اجرای یک تیم است. شما رو به یک فرد با شهرت خوبی در میان سایر عوامل و NBA مدیران — راست-بالا و امینی فرد است. یک فرد با شهرت خوب است که تا به حال موفقیت به نمایندگی از بازیکنان. ما بازیکنان که بزرگ عوامل و نه چندان بزرگ. این ممکن است مناسب برای برخی از.”

Randle سرخوردگی با نیکز’ از دست دادن به نظر می رسد در حال رشد روز به روز. Randle پس از benched کل سه ماهه چهارم برای عکسبرداری بابی Portis در روز شنبه را از دست دادن در شارلوت پیچ رختکن بعد از بازی قبل از اینکه خبرنگاران اجازه داده شد در داخل.

مشخص شده است که سومین بار در چهار بازی ها — همه ضرر و زیان — Randle چپ در اوایل. لازم به ذکر چون قبل از آن, او معمولا اولین بازیکن به صحبت های پس از بازی اغلب در حال انتظار برای نویسندگان توسط قفل خود را به طور کامل پوشیده.

این است Randle ششم فصل در NBA و از دست دادن با نیکز (17-41) پنج شنبه در مشهد رسما به علامت ششم خود را مستقیم از دست دادن فصل است.

Randle شده است به عنوان سالم به عنوان یک اسب است. او تنها دو دست رفته بازی آمد و به دلیل عبور از مادر بزرگ خود را. این lefty قدرت به جلو به ثمر رساند 18 امتیاز با نه ریباند در شارلوت.

اما دفاع نیست قوی خود را کت و شلوار. گاهی اوقات توپ خود را-توقف خط-گرفتگی کم پست سبک بازی کمک نمی کند توهین آمیز جریان است. او در 3 نقطه تیراندازی نیز بوده است گردابی به تازگی. در گذشته 15 بازی Randle است تیراندازی 10.5 درصد از 3.

شاید افزایش حضور خواهد بالا بردن Randle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>