میامی گاردنز فلوریدا. — اگر خط بین خوب و عالی quarterbacks کشیده شده است در کلاچ لحظات سوپر باول تنها یکی از جیمی Garoppolo را عبور می کند واقعا اهمیت.

با 49ers انتهایی با چهار امتیاز با 93 ثانیه های باقی مانده در سه ماهه چهارم ساعت امانوئل ساندرز بود خطی در پشت ستاد دفاع برای امکان رفتن پیش 51-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما. توپ میره بیش ساندرز’ سر او تصادفا به زمین گذاشته و بر پشت او دست بر روی سر خود را به قدردانی از فرصت از دست رفته.

چگونه نزدیک بود که او را به ابتلا به آن و صرفه جویی در 49ers از یک 31-20 دست دادن به اشراف در سوپر باول سال 2020?

“این یک سوال گنگ” یک مختصر و مفید ساندرز گفت.

اما هر چیزی.

فاصله — آن را مانند نگاه 5 متری — تفاوت بین 49ers و لومباردی جایزه بین Garoppolo پاسخ دادن به منتقدان و بازگشت فصل آینده به پیشنهادات او همراه برای دفاع از محور سوار.

“ما از دست رفته برخی از عکس امشب برخی از نمایشنامه است که ما معمولا,” Garoppolo گفت. “این یکی از سخت.”

Garoppolo آغاز تیز ضربه 18 از اولین 22 می گذرد به عنوان 49ers شروع به پریدن کرد به یک 20-10 سرب در پایان سه ماهه سوم. او به پایان رسید 20 از 31 به صورت 219 متری با یک زمین نشستن کامل هواپیما و دو interceptions.

Jimmy Garoppolo Super Bowl 2020 Chiefs 49ers
جیمی Garoppoloگتی ایماژ

اما 49ers به دست آورد فقط سه فراز اول خود به سه سه ماهه چهارم اموال — و در نتیجه دو punts و گردش مالی در فراز و اشراف به ثمر رساند سه touchdowns که در طول. بازی بیش از.

“یک تیم خوب خوب دفاع” Garoppolo گفت. “شما باید به برخی از اعتبار دادن به آنها. آنها تا به حال برخی از چین و چروک های جدید میاد. با دو هفته برای آماده سازی شما نوع از انتظار است.”

شاید بزرگترین کیفرخواست شد مربی Kyle Shanahan به نظر می رسید و نه به اعتماد Garoppolo او به عنوان مربی محافظه کارانه توسط در حال اجرا ساعت در فینال دو دقیقه گره خورده است نیمه اول, چرا که او ترس از آنچه زدن توپ توسط تیم خود را به آن معنا دادن به دیگری اختیار به ستاد.

و Shanahan به نام برای 42-حیاط زمینه هدف در چهارم-و-2 در اوایل سه ماهه سوم.

“جیمی a baller گفت:” چپ مقابله با جو Staley, طولانی ترین-شاغل عضو 49ers. “من سپاسگزار او رهبر ما ما کارفرمایی. من با که مرد هر روز از هفته است.”

Garoppolo دو سوپر باول حلقه به عنوان یک پشتیبان برای تام بردی بنابراین او می داند که بهتر از هر کسی که quarterbacks در حال قضاوت در ماه فوریه به خصوص در هنگام حمل $137 میلیون قرارداد. صحبت او با احترام در مورد بردی رفتار در پیشرو پرستان به 25 نقطه باز گشت و اضافه کاری پیروزی برابر شاهین در سوپر باول LI زمانی که Shanahan سپس آتلانتا هماهنگ کننده توهین آمیز نیز بود و در پایان از دست دادن.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از چیزهای خوب” Shanhan گفت: از Garoppolo. “من فکر کردم او همه حق است.”

سرنگونی به ساندرز سوم از سه مستقیم incompletions و Garoppolo اخراج شد در چهارمین پایین. نبود کتاب داستان پایان دادن به اولین فصل کامل به عنوان یک استارت بازگشت از آسیب ACL که خدشه دار 2018.

“کسانی هستند که لحظات شما از خواب” Garoppolo گفت. “ما نورد در حق توجه داشته باشید و نمی تواند به پایان برساند. جهنم از یک سواری اما در پایان روز مردم فقط به یاد داشته باشید برنده و ضرر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im