رئیس جمهور تهمت ذکر کلمه “شغل” و یا از برخی از تغییرات است که کلمه 16 بار در دولت از آدرس اتحادیه.

و گسترده تر موضوع اقتصاد بود ستاره نشان می دهد. این اولین چیزی که به بیرون آمدن از رئیس جمهور دهان بلافاصله پس از “هموطنان من.”

همین دلیل است که ما خوش شانس هستند که یکی دیگر از شغل گزارش خواهد شد بیرون آمدن این جمعه خیلی زود پس از این موضوع تحت سلطه تلویزیون ملی. چه نه آنقدر بزرگ است که گزارش اشتغال در ماه ژانویه خواهد بود بسیار پیچیده است.

در اینجا برخی از شرکت گوشت و سیب زمینی به جویدن قبل از من به لبریز شدن از عوارض.

این “کارشناسان” در حال انتظار رشد 160,000 شغل جدید در ماه ژانویه در مقایسه با متوسط 145,000 شغل در ماه دسامبر. نرخ بیکاری انتظار می رود که به ماندن در 3.5 درصد.

خیلی آسان است.

آن را تبدیل به یک کمی پیچیده تر زمانی که ADP/مودی آنالیز چهارشنبه اعلام کرد که آن را شمارش عظیم 291,000 جدید شرکت خصوصی شغل در ماه گذشته. یا دو برابر مقدار که انتظار بود.

بنابراین شما نمی فکر می کنم ما می شود با اضافه کردن بیش از 160000 مشاغل در وزارت کار ایالات متحده گزارش ؟

فکر می کنم دوباره. مقامات نیروی کار — به دلایلی که ایشان به تنهایی — کسر حدود 175 ، 000 شغل از آن در ماه ژانویه در مجموع زیرا فکر می کند که شرکت های بی سر و صدا بیرون رفتن از کسب و کار پس از آن و زیان کار را نشان نمی دهد تا در این نظر سنجی.

این تخمین می زنند که منجر به این کسر است که به نام تولد/مرگ مدل که یک تیتر فصلی تنظیم به حساب برای این کار رها کردن پس از تعطیلات.

که تا کنون بزرگترین کسر این بخش باعث می شود در تمام طول سال. و در حالی که این guesstimate به نظر نمی رسد که تا به حال بسیاری از تاثیر در سال های اخیر آن می تواند روز جمعه به شماره در آمده در سمت نور.

پس ADP شماره است که مردم فکر می کنم مثبت در مورد ژانویه ارقام و تولد/مرگ تنظیم آنها را باید احساس منفی.

اما این همه نیست.

همچنین است زمانی که وزارت کار می کند یک معیار تجدید نظر که اساسا تصحیح بیش از حد و یا برآورد دولت در طول سال است. این اصلاح رخ می دهد پس از این بخش می شود داده های اضافی از ایالات بیکاری رول.

در ماه سپتامبر یک معیار اولیه تجدید نظر نشان داد که تعداد مشاغل جدید در کشور بود که بیش از برآورد 501,000. تجدید نظر که خواهد آمد با جمعه را رقم می تواند بزرگتر یا کوچکتر از آن. در هر صورت باید آن قابل توجه است.

که مقدار زیادی که در مقایسه با کل ما نیروی کار از 156 میلیون نفر است. اما 501,000 قابل توجه است که در مقایسه با 2.1 میلیون شغل است که بنا به گزارش های ایجاد شده در سال 2019.

در اینجا سطح بعدی از عوارض.

معیار تجدید نظر که در حال آمدن است برای ماه مارس 2018 به مارس 2019 — نه برای پایان سال. به طوری که مانند مقایسه مرغ و بز.

اگر شما یک دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور, شما ممکن است بخواهید برای ایجاد توجه داشته باشید از معیار تجدید نظر. اگر شما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما امید مردم آن را نادیده گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی