این ژولیوس Randle عادت که رانندگی نیکز هم تیمی های دیوانه

قسمت 12 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز

قدرت رو به جلو ژولیوس Randle ترین شد پلاریزه نیکز بازیکن با طرفداران — و در اتاق قفل است.

Randle سنتی اعداد قوی هستند اما تلخ و شیرین.

اگر وجود دارد هیچ منظم تر از فصل بازی ها با توجه به کروناویروس همه گیر Randle به پایان خواهد 32 در لیگ به ثمر رساند (19.5), 14th در rebounding (9.7) در حالی که ارسال 12th, بالاترین مجموع از دو برابر (30).

با این وجود برخی از نیکز از جمله rookie RJ برت و نا امید شده بودند توسط Randle امادگی برای توزیع توپ را به سرعت به اندازه کافی و دریبل بیش از حد با توجه به دو منبع آشنا با این وضعیت.

Randle کمتر از یک دستگاه گردش در فینال دو ماه شد و کمی کمتر از ماشی روی درایو. هنوز در دادگاه شیمی بین Randle و برت که استفاده می شود به داشتن توپ در دست خود را خرس عمده تماشای فصل آینده است. برای بیشتر قسمت ها, برت آرام نگه داشته در مورد Randle وضعیت.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“بسیاری از بازیکنان احساس می کردم که به غیر از Elfrid Payton” یکی NBA منبع گفت: پست.

Randle امضا شد به سه سال 63 میلیون دلار قرارداد و فشار بودن No. 1 مرد بیش از حد در اوایل. او در نهایت واگذار کرد که تعیین مارکوس مارکوس پس از ارتکاب چهار به علاوه گردش در هشت نفر از 12 بازی.

“شما نمی توانید با استدلال بهره وری خود را” یک کنفرانس شرق پرسنل مرد گفت: پست. “اما او در این اشتباه نقش. او مطلقا نباید شماره 1 خود را و یا حتی شماره 2 گزینه شاید حتی شماره 3 در یک مدعی جدی. او مجبور نیست به اندازه کافی خوب احساس [و] خیلی توپ غالب. من اصلا اعتماد خود تصمیم گیری با توپ. به عنوان ششمین مرد او را کاملا مناسب چون من فکر نمی کنم او به شما می دهد بسیار دفاعی یا نه. که بیشتر در خط با یک ششم-مرد نقش است.”

25 سال southpaw منعکس شده در عدم خود را تنظیم به نیکز در میان 21-45 مبارزات انتخاباتی. نماینده او و هارون مینتز بود و اغلب در گوش او با تشویق اما Randle اغلب صحبت از مبارزه به شکل دو و سه تیم او تا به حال هرگز قبل از مواجه شده.

با توجه به ورزشی, Randle عذرخواهی کرد, به, باشگاه, برای بهتر بودن در دادگاه رهبر در طول بازیکنان-تنها جلسه صبح مربی سابق دیوید Fizdale اخراج شد.

“ژولیوس پرداخت کردم به رهبر از حق رای دادن اما Morris بازی مانند رهبر حق رای دادن” NBA منبع گفت. “Fiz مسح Mo رهبر در اوایل. شاید که سوخت Julius به مانند او انجام داد.”

پس از موریس بود و ستد شد Randle را به ثمر رساند مسئولیت افزایش یافت و او با این چالش است. اما در 3 نقطه شات هیچگاه قابل اعتماد است. Randle زخم رگرسیون در آن منطقه در پایان در 27.7 درصد قبل از فصل تعلیق.

Randle این لرزش از محیط باعث Fizdale به نظر در یک مصاحبه رادیویی در هفته گذشته که نیکز نیاز به بیش از یک کشش-4 برای شروع در قدرت رو به جلو است.

Randle رفت در سبک در آتلانتا در مارس 11 — به ثمر رساند 33 امتیاز و زدن سه از شش 3-اشاره گر در یک پیروزی است که می تواند تبدیل شدن به فصل آخر. مشخص شده است که او در هشتم 30 نقطه تفرج فصل است.

“او بازی بسیار سخت شروع به نشان می دهد او می تواند عبور بازی وقتی دو برابر شده است” گفت: یکی دیگر از NBA دیده بانی. “هر چند خود 3-نقطه تیراندازی غوطه ور او ثابت کرد در گذشته او قادر است کشش بازی خود را و دفاع. اما او می تواند یک توپ پنبه.”

پست گزارش قبل از مهلت تجارت نیکز بودند باز به حرکت Randle که سومین سال تضمین شده است فقط 4 میلیون دلار است. پس از آن گزارش اظهار داشت: شارلوت درگیر با نیکز در مورد Randle برای گارد نقطه تری Rozier یک دیرین هدف از نیکز GM اسکات پری.

هر زمان که offseason آغاز می شود که شارلوت سناریو می تواند همیشه بازبینی هر چند Randle ممکن است یک متحد جدید رئیس جمهور/عامل سابق لئون رز (Randle است که هنرمندان خلاق سازمان مشتری).

Randle سابق لیکرز قرعه کشی انتخاب کنید که فقط 25 اما باید اشاره کرد او با بازی در یک تیم از دست دادن تمام شش فصل است. بدانند Randle معما یکی از عوامل ساخت گل رز را به چالش کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>