استیو کوهن $2.6 میلیارد پیشنهاد برای خرید متس است که در حمایت از زندگی — اگر آن را در همه زنده. آن را فقط به دو ماه پیش که مذاکرات معامله شد ، در اینجا نگاهی به جدول زمانی:

2012: کوهن یک میلیاردر مدیر صندوق پرچین که متس فن در لانگ آیلند می شود یک اقلیت صاحب این تیم است.

Dec. 4, 2019: این متس انتشار بیانیه ای با اذعان به استرلینگ همکاران در حال مذاکره برای فروش اکثریت سهام این تیم به کوهن. تحت توافق کوهن (با برآورد خالص ارزش دلار 13.6 میلیارد دلار با توجه به فوربس) را دریافت تا 80 درصد از این تیم است. معامله اجازه می دهد فرد Wilpon به باقی می ماند به عنوان مدیر عامل و جف Wilpon به عنوان COO برای مدت پنج سال.

Dec. 11, 2019: در زمستان جلسات در سن دیگو کمیسر راب مانفرد می گوید: پروتکل های مناسب شده اند به دنبال استرلینگ همکاران برای یک فروش بالقوه به کوهن. و مانفرد می گوید که او نمی پیش بینی یک جنگ قدرت به امدن.

“ما تا به حال در آن شرایط به خصوص در مسیر به کنترل موارد مانند این که کسی که صاحب بیشتر است در واقع کنترل فرد برای یک دوره از زمان” مانفرد گفت. “استیو کوهن و فرد Wilpon شناخته شده اند از یکدیگر برای مدت زمان طولانی. Steve شده است یک عنصر در این باشگاه برای مدت زمان طولانی.

“من انتظار نیست که وجود خواهد داشت هر گونه حکومت و مسائل مرتبط با این طرح است که آنها را در محل برای انتقال متس. آن را بسیار استاندارد به دنبال معامله از نظر مسیر به کنترل و گذار.”

Dec. 23, 2019: Hall of Famer Reggie Jackson می گوید این پست که کوهن — کسی که با او تا به حال بحث قبلی در مورد تشکیل یک مالکیت گروه — را متس به یکی دیگر از استراتوسفر است.

“این متس درگیر شدم با برنی Madoff و تا به حال برخی از مشکلات مالی و اگر شما در حال رفتن به رقابت در نیویورک شما رو قادر به نوشتن یک بررسی بزرگ” جکسون گفت.

شنبه: کوهن مذاکرات برای خرید متس به نظر می رسد مرده و یا نزدیک به آن است. پست گزارش کوهن ناراضی است با Wilpons برای تغییر شرایط معامله در اواخر مرحله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی