خط Jeff Van Gundy نمی صلیب برای نیکز’ مربیگری شانس

سابق نیکس مربی Jeff Van Gundy در حال انجام است مخالف لابی برای خود ،

دو روز پس از ارسال گزارش او و Tom Thibodeau خواهد بود در ورودی جمهور لئون رز لیست کوتاه برای مربی بعدی, Van Gundy در زمان به رادیو می گفت او امیدوار است اولین و مهمترین مربی موقت مایک میلر در ادامه به موفقیت و دائمی گیگ.

“مایک میلر به من سزاوار هر فرصتی برای پایان این فصل و پیروزی در کار و من فکر می کنم هر کسی توطئه به عنوان یک مربی سعی در تضعیف این فرصت در حال انجام آن اشتباه” Van Gundy گفت: در NBA SiriusXM radio. “در یک مربیگری وضعیت همه ما باید ریشه برای هر یک از دیگر موفق باشد چرا که تنها افرادی که دارای سرنشین دار سر مربیگری موقعیت درک چقدر سخت است برای برنده شدن در هر بازی NBA. و به خصوص کسانی که در تیم های که در این میانه آن است که رحم را به نفع خود بازی.”

پست گزارش امکان Van Gundy گرفتن سر کار و نگه داشتن میلر به عنوان دستیار مربی است. میلر به عنوان Van Gundy دستیار در تیم ایالات متحده آمریکا را به اردوگاه های آموزشی در تابستان گذشته زمانی که آنها هدایت این تیم را انتخاب کنید.

میلر امنیت شغلی قرار گرفت نازک یخ هنگامی که نیکز برندسازی مشاور استیو Stoute گفت: ESPN جمعه جدید مربیگری کارکنان خواهد بود در محل قرار داده و پس از آن فصل برای کمک به توسعه خود را با استعداد بازیکنان جوان.

Van Gundy همواره مصرانه در برابر مخفیانه مبارزه برای کارهایی که در حال حاضر گرفته شده است. این چیزی است که رخ داده است به او به عنوان یک مربی موقت در سال 1986 پس از همین نلسون اخراج شدم.

“من آن را مایه تاسف است در زمانی که مردم شروع به چرخش تلاش برای به دست آوردن یک شغل نیست که حتی باز” Van Gundy گفت. “مایک میلر سزاوار همه از ما حمایت. او انجام یک کار فوق العاده.”

میلر رفت و به بازی نهایی قبل از همه ستاره با 13-19 رکورد پس از موفقیت دیوید Fizdale بود که 4-18.

پست گزارش Van Gundy سابق SUNY-برککپرت گارد نقطه تا به حال یک رابطه خوب با گل رز در سراسر سال است.

اما Van Gundy دوستان سابق نیکس دستیار Tom Thibodeau که به نظر می رسد که یک پا تا به عنوان او کار می کرد با گل رز در هنرهای خلاق آژانس. Thibodeau همچنین دارای اخیر سر مربیگری تجربه از Van Gundy که نبوده است در حاشیه از 2006-007 فصل است.

یک نیکز’ رویا خواهد بود Van Gundy (سر مربی),Thibobeau (دانشیار سر مربی) و میلر (دفاعی هماهنگ کننده).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su