مدتها در انتظار مزیت آدم Gase در دوم جت های نجومی

INDIANAPOLIS – برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی جت وارد offseason با برخی از تداوم.

جت نیست تغییر هر یک از هماهنگ کنندگان برای اولین بار پس از سال 2011 است. نه تنها جت را سر مربی آدم Gase را برای یک فصل دوم, اما حمله هماهنگ کننده Dowell Loggains دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز و تیم های ویژه هماهنگ کننده Brant بویر بازگشت همه به عنوان به خوبی.

در همه Gase تنها از دست دو سطح پایین دفاعی دستیار مربیان قابل ملاحظه ای پایین میزان گردش مالی. در حال حاضر Gase امید آن ترجمه را به بهره وری بهتر برای این جت در سال 2020 است.

“من فکر می کنم 2 سال است که معمولا بزرگترین نوع پرش که آیا آن یک بازیکن مربی” Gase گفت. “آن شده است به خوبی قادر به نگاهی که زمان بعد از فصل پرش به سمت راست به آن است. … فقط رفتن را از طریق جلسات ما نشسته در مسائل دفاعی و رفتن را از طریق توهین آمیز جلسات با ما خود بانی آن بوده است با ارزش. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری است که می گذرد. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای بستن نقاط ضعف در برخی از مسائل. مهم است این آخرین ماه یا بیشتر.”

Gase اول فصل با جت به صخره برخورد 1-7 شروع, اما آنها رفت و 6-2 در نیمه دوم این فصل است. Gase امیدوار است با بازیکنان در حال حاضر آشنا با جرم و ویلیامز دفاع آنها می توانند جلوگیری از اوایل فصل منحنی یادگیری رخ داده است که در فصل گذشته.

jets coaches adam gase year 2
آدم GaseAP Photo

“این که در سال دوم در برنامه” Gase گفت. “من فکر می کنم بچه ها باید درک بهتری در آینده به آن چه انتظار می رود. این شروع می شود در بهار و سپس سر به اردوگاه های آموزشی. آن را فقط یک تعداد زیادی از کسانی که کمی کوچک چیزهایی که شما نمی دانید زمانی که شما یک بازیکن و یا حتی یک مربی است که شما می دانید که رفتن به آن را. بسیاری از جزئیات کوچک بچه ها می تواند به تمیز کردن. که کمک می کند تا شما در بازی است.”

Gase خواسته شده بود در سراغ ترکیب این هفته آنچه که او احساس می کند او می تواند انجام دهد بهتر است در فصل دوم خود را با جت. او گفت که او احساس می کند مانند او در حال حاضر جلوتر از سال گذشته تنها به دلیل روابط او ساخته شده در سال 1.

“این دانستن ما بچه ها” Gase گفت. “هنگامی که شما بیش از یک رابطه به عنوان فصل است که یک چیزی که مهم. آن چیزی است که کلید های میانبر هر چیزی که اتفاق می افتد با بازیکنان که در آن آنها مطمئن نیستید که چیزی بر آنها نمی ترسم آمده و از شما درخواست. شما می توانید همه چیز تمیز کردن بسیار سریع تر به جای همه تلاش خود را به احساس راه است. ما وجود دارد در پایان سال به خصوص که در آن بچه ها بسیار باز و صادقانه اگر آنها را درک نمی کنند چیزی از آنها آمد و پرسید. اگر ما در همان صفحه ما می توانید آن را نمیفهمد به سرعت.”

یکی از استدلال برای شلیک Gase زمانی که طرفداران خواستار شد برای سر او بود که کارفرمایی سام Darnold می تواند به نفع از داشتن همان سیستم برای سال دوم. جت باید mowed از طریق مربیان در دهه گذشته و بازیکنان خواسته شده است برای یادگیری سیستم های جدید در هر سال یا دو. Darnold در حال حاضر باید اصول Gase را جرم پایین.

“این نوع مانند کارکنان مربیگری که در سال دوم در انجام هر کاری شما می توانید بسیاری از سوالات شما” Gase گفت. “شما باید پاسخ آن. این اجازه می دهد تا او را به بازی سریعتر. به عنوان offseason او را می دانم که خیلی از سیستم. آن را بیشتر از یک, یادگیری, ‘هی چه گیری چه بازی است؟!’ کسانی که همه چیز او یک درک بزرگ در. این جزئیات خوب اگر شما از یک پوشش است که شما انتظار نیست, دانستن که در آن برای رفتن با توپ خود را دانستن ناشران دانستن کسانی که کمی چیزهای کوچک است که شما آن نقاط ضعف شما می توانید بازی سریع و تصمیم گیری درست شما را در بحرانی ترین بخش از این بازی است.”

این اولین بار است که این جت را همان توهین آمیز سیستم پس از سال 2016 زمانی که چان Gailey ساخته شده آن را برای فصل دوم خود را. پس از برایان Schottenheimer اخراج شد در سال 2011 به جت رفته اند از طریق شش حمله هماهنگ کننده – تونی Sparano مارتی Mornhinweg, Gailey, جان مورتون جرمی بیتس و Loggains. در دفاع جت تغییرات ساخته شده در سال 2013 و پس از آن در سال 2015 که تاد بولز استخدام شد به عنوان سر مربی. جت رفت طریق پنج ویژه تیم هماهنگ در پنج سال قبل از Brant بویر موفق به حفظ شغل.

2020 جت نداشته که offseason تغییر دهید. در حال حاضر آنها امیدواریم نتایج آن را در برخی از فصل تغییرات در ستون پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im