کارشناسی ارشد با استفاده از یک کلمه که آرامش گلف جهان

اولین دومینو سقوط کرد و در حدود 10 p. m. روز شنبه هنگامی که PGA Tour اعلام کرد که لغو نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان و سه بعدی مسابقات بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

دوازده ساعت بعد در حدود ساعت 10 صبح روز جمعه مادر-lode دومینو سقوط زمانی که باشگاه گلف آگوستا ملی به پایان رسید آن سکوت بیش از این نگرانی جهانی coronavirus و اعلام کرد که تعویق انداختن 2020 کارشناسی ارشد تا تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد.

“به تعویق افتاد یک آرامش کلمه” Xander Schauffele روز جمعه گفت. “لغو دیگری است. به عنوان طولانی به عنوان آن را می گوید به تعویق افتاد, من فکر می کنم بازیکنان را پیدا خواهد کرد امیدوارم که در آن کلمه و فقط منتظر رفتن زمان است.”

Schauffele را نقطه بود. نه تنها می تواند بازیکنان را پیدا کنید امیدواریم که در این, اما همچنین ورزش و طرفداران گلف ، و امید چیزی است که به نظر می رسد در کوتاه عرضه از کسانی که coronavirus کیت های آزمایش.

این واقعیت است که حداقل به عنوان در حال حاضر این طرح برای کارشناسی ارشد به بازی در برخی از نقطه به ما می دهد همه چیزی برای نگاه به جلو به همان راه همه ما را به پیش بینی ابتدای فصل بیس بال هر زمان که می آید.

بیشتر نگران کننده عنصر به این بحران این است که چگونه باز از آن است که با undefined پاسخ به هنگامی که ما می توانید پیدا کردن راه ما بازگشت به حالت عادی. چرا که هیچ چیز طبیعی است در حال حاضر نمی, می کند و شکل می شود تا اطلاع ثانوی.

وجود دارد تا به حال حدس و گمان بوده است و پس از PGA Tour لغو سه بعدی مسابقات منجر به استادان که اساتید می توان به عنوان برنامه ریزی شده اما بدون تماشاگر — و یا “مشتریان” را به عنوان آنها تماس بگیرید.

اما با تقریبا هر ورزشی لیگ و سازمان در آمریکا از جمله PGA Tour سرعت پایین وجود دارد فشار بر قدرت در آگوستا ملی به دنبال دارد.

با PGA Tour schedule زیبا بسته بندی شده در سراسر بهار و تابستان و با یک جام رایدر قرار بود در اواخر ماه سپتامبر حدس و گمان است و کارشناسی ارشد خواهد بود در ماه اکتبر.

نیز در نظر گرفته شود این واقعیت آگوستا ملی می بندد سالانه پس از آخر هفته روز یادبود در اواخر ماه مه و نمی بازگشایی تا اکتبر.

به عنوان بازیکن جات در داخل و خارج از مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass روز جمعه برای تمیز کردن قالبهای خود را و خانه سر موضوع مورد کارشناسی ارشد سازگار بود. وجود چشم انداز و همچنین غم و اندوه صورت نمی گیرد به عنوان برنامه ریزی شده.

“من فکر می کنم وجود دارد مشکلات بزرگتر در جهان در حال حاضر از اینکه ما بازی کارشناسی ارشد یا نه” Jon رحم گفت.

Justin Thomas
جاستین توماسگتی ایماژ

“من bummed,” جاستین توماس گفت. “خودخواهانه من می خواهم به بازی اما این راه فراتر از آن. که مورد علاقه من در مسابقات سال پس بدیهی است که باید امیدوار است که ما به آن بازی و هر زمان که ما فراموش کنیم. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را 25 درجه و هیچ کس وجود دارد, من در حال رفتن به بازی آن را با یک شانس برای برنده شدن در کارشناسی ارشد.”

کوین Na گفت: تعلیق گلف “هنوز نه غرق نشده است.”

“من فکر می کنم همه سلامت مهم تر از فقط یک رویداد” او گفت:. “من می دانم که این بازیکنان و این یک معامله بزرگ است اما من فکر می کنم آنها حق تماس بگیرید. جهان در حال آمدن است به پایان برسد اما این یک واقعیت کمی بررسی کنید. گلف است که از یک معامله بزرگ هنگامی که شما به اطراف نگاه در آنچه در جریان است در جهان.”

بیلی Horschel به نام جمعه “یک روز غم انگیز در ورزش جهان است.”

“هنگامی که ما موقعیت های مثل این هر کس می تواند با تکیه بر ورزش برای مرتب کردن ذهن خود را از این فاجعه در دست و یا وضعیت در جهان و در حال حاضر ما لازم نیست که” او گفت:.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در رسانه های اجتماعی — شما می دانید [مانند] جهان در حال رفتن برای پایان دادن به” تونی Finau گفت. “بدیهی است که ما احساس می کنیم که در این نقطه در جامعه گلف با کارشناسی ارشد در حال به تعویق افتاد. اما من خوشحال هستم که آن را می گویند نیست لغو شد. بنابراین امیدوارم ما بازی در آینده است.”

که البته همه امیدواریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>