ترین ‘خسته کننده بخشی از یانکی ها متس مديران coronavirus صبر

Aaron Boone و لوئیس Rojas هنوز شغل را انجام دهد.

به عنوان لیگ اصلی بیس بال منتظر برای دیدن هنگامی که — یا اگر بازی برگزار خواهد شد در این سال نیویورک مدیران باید به حال مقدار زیادی از زمان را به ماندن در تماس با متبوع خود بازیکنان است.

“ما شده اند در ارتباط مستمر از طریق تلفن. آن نبوده است, دشوار است, چرا که من چگونه با آنها ارتباط برقرار در offseason,”, Boone, ESPN گفت:. “این یک راه متفاوت از برقراری ارتباط در این زمان از سال, بنابراین من فکر می کنم که یکی از نا امید کننده همه چیز در مورد آن. در خودخواه, حباب, حالت این است که زمان از سال زمانی که شما در حال گرفتن آماده برای شروع فصل و ما باید تمام کسانی که در تعاملات شخصی و که همه از بین رفته اند. که خسته کننده بخشی از آن به صورت حرفه ای و خودخواهانه.”

حفظ ارتباط مداوم ممکن است حتی مهم تر برای Rojas این متس’ سال اول مدیر.

“ما با استفاده از یک نرم افزار است که تمام سازمان های بزرگ با استفاده از نام Teamworks,” Rojas گفت: در مصاحبه با همان خروجی است. “وجود ما ارسال گروهی پیام ها و اطلاعات برای تمام گروه های برقراری ارتباط در شرایط عمومی با کل گروه. ما نیز به طور مداوم برقراری تماس و ارسال متون شخصی در تماس باشید. به تازگی ما شده اند با استفاده از زوم تماس های ویدئویی.

“هر روز سخن من به [مدیر کل] برودی [ون Wagenen] و یا به افراد مختلف در مقابل دفتر. سخن من به کسانی که کار در آشپزخانه با افرادی که کار بر روی ویدئو فقط برای پیدا کردن که چگونه هر کس در حال انجام است. ما یک خانواده بزرگ و ما صرف چند سال کار در سازمان است. من نیز با کار پسر من که در حال انجام است مجازی مشق شب و همچنین, بنابراین ما در حال انجام بسیاری از تکالیف است. اما من واقعا هیچ اضطراب. ما تمرکز بر روی کنترل آنچه که ما می توانیم کنترل و مطلع باشید.”

اغلب Boone که باشگاه تا به حال دو جزئی leaguers تست مثبت برای این ویروس گفت: بیس بال طول می کشد حد مرگ در مکالمات.

“عمدتا موضعی یا personal stuff” بون گفت: از این موضوع است. “چگونه شما انجام می دهند ؟ چگونه خانواده ؟ شما چه بوده است ؟ کسانی هستند بسیاری از سوالات ما. آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از به روز رسانی از بازیکنان’ association; آنها به روز شده تا آنجا که من هستم. بسیاری از بچه های ما قطعا می دانند که ناشناخته بزرگ در حال حاضر زمانی است که مسائل را به شروع ، من مطمئن هستم که همه ما صرف مقدار زیادی از روز گمانه زنی و با داشتن افکار و نظرات خود در مورد زمانی که آن را ممکن است [شروع دوباره] اما در این نقطه است که فقط یک حدس است.”

عدم اطمینان از شروع تاریخ همراه با بسته شدن تعداد بیشماری از امکانات آموزش ایجاد یک مشکل مداوم برای بازیکنان است.

“بسیاری از بازیکنان در حال تجربه مشکلات با امکانات که در آن آنها که دیگر باز” Rojas گفت. “اما از همان ابتدا ما بسیار سخت کوش رهبری [مدیر کل] برودی ون Wagenen و عملکرد ما ، هر بازیکن خاص برنامه تمرین. اگر آنها وزن در دسترس آنها یک برنامه تمرین با وزنه و یا وجود یک برنامه تمرین اگر آنها بدون وزنه برای هر وضعیت آنها پیدا کردن خود را در.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“من معتقدم که ما در حال رفتن به یک فصل این سال است. من امیدوارم که ما خواهد شد. اما دانستن جدول زمانی در حال حاضر بسیار دشوار است. ما قطعا می دانیم که آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر بسیار بزرگتر از این بازی است. در حال حاضر ما به دنبال پروتکل های زیر همه چیز به نامه برای غلبه بر این. اما ذهنیت ما این است که ما بازی بیس بال در سال جاری در برخی از نقطه.”

تا آن زمان بون می توانید گرفتن در یانکی ها کلاسیک.

“من تا من شراب خواری-تماشای Netflix بکشد. من هم به تماشای بسیاری از بازی بیس بال; من از تماشای سفت جانسون 20-strikeout بازی که من درگیر شد و در طرف اشتباه” بون گفت. و من در صحبت کردن با پدرم (باب) در واقع چون من از تماشای 2000 Yankees-متس بازی 1 مترو سری. من صحبت کردن با پدرم در مورد وضعیت و آنچه او انجام داده اند و آنچه که من انجام داده اند. بدیهی است که این فوق العاده دشوار است برای کشور ما و برای جهان است, و آن را یک زمان برای ضربه زدن به دکمه مکث که نیست همیشه بدترین چیز به ما داده است یک شانس برای اتصال در یک نوع متفاوت از در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im