جدید ‘صهیون ویلیامسون’ شایان ستایش است

صهیون ویلیامسون می توانید اضافه کردن یکی دیگر از افتخار خود را در حال حاضر انباشته از سر گرفت.

روز دوشنبه Audubon آکواریوم از آمریکا در نیواورلئان اعلام کرد که آنها تا به حال نام نوزاد پنگوئن پس از 19 سال پلیکان تازه کار است.

“انتخاب نام صهیون به افتخار @pelicansnba rookie @ZionWilliamson. در این زمان از قطعیت صهیون در آغوش نیواورلئان جامعه واقعا قابل توجه عمل سخاوت پس از NBA فصل متوقف” را Audubon موسسه ارسال شده به Instagram همراه با عکس از جدیدترین علاوه بر این که از تخم در فوریه.

“صهیون است که فرزندان پنگوئن جفت Hubig (مادر) و Ocio (پدر). پس از گذراندن حدود 11 روز مطرح شده با پدر و مادر خود را به عنوان گاهی اوقات اتفاق می افتد, آن نیاز به برداشته شود و تحت مراقبت های انسان,” استقرار خود ادامه داد. “این یک فرایند بسیار وقت گیر برای مراقبت از حیوانات کارکنان و عهد به تعهد خود را به خصوص در حال حاضر از آنجایی که ما در حال بسته شده و تنها ضروری کارکنان در سایت گرفتن چنین مراقبت از حیوانات است.”

Zion Williamson
صهیون ویلیامسونگتی ایماژ

با NBA تعطیل برای فصل میان coronavirus همه گیر ویلیامسون — سال گذشته شماره 1 انتخاب کنید — در حال انجام بخشی خود را برای کمک به کسانی که نیاز دارند. در اوایل این ماه ویلیامسون تایید او را پوشش حقوق اسموتی شاه مرکز کارگران برای 30 روز.

“این یک راه کوچک برای من برای ابراز حمایت و قدردانی برای این فوق العاده است و افرادی که آنقدر به من و هم تیمی های من و امیدوارم همه ما می تواند با پیوستن به یکدیگر به تسکین برخی از استرس و مشکلات ناشی از این طرح ملی سلامت و بحران” او به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

قبل از فصل توقف ویلیامسون به طور متوسط 23.6 امتیاز در هر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>