تقریبا هر NFL رویداد تبدیل به یک عینک عجیب. این سال را به Super Bowl halftime show تر بود صحبت از فیلمهای خود بازی 2020 پیش نویس NFL برنامه ای برای تئاتر همه از وگاس مصیبت و 2020 NFL ترکیب این قاعده مستثنی نیست.

در میان بسیاری از تغییرات در این رویداد را سال شد 16 جدید دریل از جمله منطقه پایان محو شدن مسیرهای عبور فو و جعبه مته و دریل دستکش بلند به صورت دفاعی پشت, اما شاید قابل توجه ترین تغییر برای طرفداران بود تغییر بیشتر مته به بیننده پسند حافظه در زمان نخست.

انتقال caters به طرفداران به ظاهر اشتهای سیری ناپذیر برای بیشتر فوتبال وابسته موضوع در نور جدید توافق دسته جمعی است که می تواند اضافه کردن یک 17 بازی این فصل به طور منظم.

ساخت رویداد های قابل دسترس بیشتر را افزایش می دهد و در مجموع تعامل و بینندگان.

Utah's Javelin Guidry running the 40-yard dash.
یوتا نیزه Guidry در حال اجرا 40 yard dash.گتی ایماژ

لیگ viewer-اولین ذهنیت شکست خورده به حساب برای ایمنی از بازیکنان که فرض اضافی خطر با هیچ پولی صعودی. تعدادی از موضعی گرفتند و مجبور به صبر کردن برای ساعت ها پس از ورود به شروع تمرینات خود را که می تواند ورزشکاران بیشتر در معرض آسیب از آنجا که آن را اجرا می کند بر خلاف عادی خود آموزش برنامه. کارفرمایی مالکوم پری از نیروی دریایی که مجبور به صبر برای شش ساعت در Lucas نفت ورزشگاه قبل از آغاز تمرین خود را که به طول انجامید تا تقریبا نیمه شب است و دیگری linebacker گزارش چهار ساعت زمان انتظار برای گروه خود پس از ورود به.

بازیکنان و عوامل نیز excoriated لیگ برای در معرض NFL امیدوار به کمتر از حد مطلوب شرایط.

“نه تنها آنها نشستن در اطراف در تمام طول روز, اما مواد غذایی برای بازیکنان ضعیف بود و آن را ضعیف اجرا در هفته” یک منبع گفت: “فوتبال حرفه ای شبکه می باشد. “برترین سازمان در حال صحبت کردن در مورد داشتن بازیکنان خود را به کار [در ترکیب] در سال آینده.”

این تغییر در نهایت می تواند به اثبات می شود کوتاه اندیش. در حالی که یک چشم انداز مثبت در فوری قرار گرفتن در معرض بدون شک منجر به درآمد بیشتر برای لیگ امسال از طرفداران نامزدی می تواند کاهش اگر بیشتر بازیکنان انصراف از شرکت در سال به آمده است.

“اگر (NFL) است رفتن به بچه ها ایستاده در اطراف و منتظر ساعت به تمرین ما را تعظیم در سال آینده” NFL عامل گفت: Bleacher Report. “ما نه خطر همسترینگ ACLs و آشیل برای تلویزیون پول ما نمی بینیم بخشی از.”

یکی دیگر از روند رو به رشد در میان ورزشکاران مانند نقب زدن و تعقیب جوان این است که به جای نمایش گذاشتن مهارت های خود را در مدارس pro روز که آنها را بیشتر کنترل از نظر زمان بندی و فرمت. آن وقایع را نمی خواهد تلویزیونی.

“من نمی خواهم به اتلاف وقت در تلاش برای یک ترکیب ورزشکار جوان گفت:” به خبرنگاران گفت: در ترکیب روز پنج شنبه. “زمانی که من در زمین قدم من نیاز به می دانم که من قرار داده و من بهترین پا جلو به عنوان دور به عنوان بهترین بازیکن من می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی