میامی — بیایید این در باز حق دور. وجود دارد مقدار زیادی از مردان رشد کرده و در اطراف سوپر باول سال 2020 که نگاهی به 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo و فکر می کنم به خود “چه خوش تیپ مرد جوان است.”

هم تیمی های خود را گنجانده شده است.

“او است که تا بحال بهترین به دنبال, باور نکردنی, منظورم این است که مرد است … خدای … وای” چپ مقابله با جو Staley گفت: پست این هفته از 49ers هتل.

با تاریک محکم برش مو کاملا شسته و رفته و تر و تمیز صورت رشد و یک فیلم-ستاره لبخند به رفتن همراه با چشمان درخشان Garoppolo, 28, به نظر می رسد مانند یک پیشرو ، وجود دارد سوال در مورد آمادگی خود را برای برنده شدن در این بازی بزرگ و توانایی های خود را به outduel ستاد سکسی Mahomes. وجود دارد سوال در مورد آن صورت.

“آنها پیدا کردن چیزی جدید به انتقاد از او برای هر روز, اما آنها هرگز انتقاد خود را به نظر می رسد” cornerback ریچارد شرمن ترک خورده.

از همه Garoppolo ظاهر ویژگی های یک در خاص است و هر کس در توافق است. در هالووین سال 2017, وقتی که تنگ پایان جورج بازیگوش شنیده 49ers معامله برای Garoppolo اول فکر کردم این بود: “گاو مقدس. جیمی Garoppolo که چانه در نهایت ساخت راه خود را به سواحل غرب است.”

Staley عرق آن خارج شد اما قادر به طلسم خود کارفرمایی نام خانوادگی که بر نامیده می شود. اگر Garoppolo انجام شده خود را متفاوت او ممکن است بوجود امدن برخی از حسادت خود را با موفقیت و به نظر می رسد اما 49ers هستند همه در او.

Jimmy Garoppolo
جیمی Garoppoloگتی ایماژ

“آنچه آنها درک نمی کنند در مورد او به عنوان یک فرد است که او را بسیار پایین به زمین بسیار فقط یکی از بچه ها” Staley گفت. “او مانند یک سوپراستار شخصیت آن را مانند او تنها مذاکرات به برخی از مردم است. او را بسیار قبول او می آید از یک hard-working, خانواده, باور نکردنی, پدر و مادر, فقط افراد بزرگ. او یکی از واقعی ترین انسان من تا کنون بوده است.”

یک چیز هر چند: Staley هرگز دیده می شود Garoppolo عصبانی.

“من فکر نمی کنم که در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم نیمه عجیب و غریب” Staley گفت. “او مانند او عصبانی نمیشود مانند شفاهی او فقط نیمه نا امید می شود. او مانند یک نا امید بابا.”

وستون nanda gonzález شد Garoppolo مرکز برای اولین بار در 13 بازی این فصل قبل از رفتن مجروح رزرو با یک پاره شده تاندون کشکک. Nanda gonzález خود را صرف چهار NFL فصل با غول, کار با Eli Manning.

“من دیدن برخی از شباهت ها در راه است که آنها آماده راه است که آنها تمرین و آموزش” nanda gonzález گفت. “جیمی که وجود دارد واقعا در صبح زود, برگ اواخر درست مثل الی بود. من یک شباهت در که و آنها نیز قادر به اجازه سست و فقط باید سرگرم کننده و یکی از بچه ها که من واقعا احترام است.”

این است که در آن شباهت های پایان ؟

“الی جذاب,” nanda gonzález گفت: لبخند زدن. “جیمی منظور من این جیمی. جیمی خوب به دنبال شخص.”

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “باند همه در اینجا” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de