درد هیچ روز افتتاحیه

برخی از چیزهایی که بدون تغییر باقی می ماند; همه همراه 126th خیابان خرد-فروشگاه بچه ها هنوز هم خود را چشم عقاب تنظیم برای هر دندانه ضربه گیر از عبور اتومبیل. شما باید ابتدا در درب ؟ مثل همیشه مشتاق برای کمک به آنها ارائه تا کارت های کسب و کار در حالی که به درستی مجهز در لباس روز: فولاد دستکش و ماسک و محتاط ،

پنج شنبه آنها را استقبال نزدیک به 20 ، 000 اتومبیل های وارد شده در سیتی زمینه است. آنها به عنوان بخشی از محله به عنوان McFadden نوار به عنوان بالا مترو آهنگ جهان عادلانه جهان چند بلوک دور. روز شنبه نیز قرار است به آفتابی در تمام روز نیست یک ابر به توان موجود در هوا با 58 درجه است.

پنج شنبه شده اند که یک روز کامل.

پنج شنبه قرار بود روز افتتاحیه.

پنج شنبه, وجود دارد که طرفداران پس از رسیدن به پارکینگ به زودی پس از آنها باز در صبح عمدتا بنابراین مردم می توانند با تنبلی حرکت کردن و معطل اطراف بیس بال دوباره آن را در آغوش آن را به عنوان یک دوست قدیمی (حداقل در آن روز هنگامی که آن را هنوز هم خوب به آغوش دوستان قدیمی). پنج شنبه بود و متز در مقابل Nats یعقوب deGrom مقابل استفان عشق, 41,313 صندلی با 41,313 کارکنان.

به دلیل آب و هوای خوب برخی را متوقف کرده ایم با لیمو یخ پادشاه تاج بر 108th خیابان 25 دقیقه پیاده روی به دور از در ballpark شاید منظور تا اولین گیلاس-وانیل جام فصل است. پس از آن وجود دارد قطعا شده اند به نوبه خود به دور کسب و کار در پارک کنار خیابان تاج برنده و یا از دست دادن و با توجه به متس’ قابل توجه در روز افتتاحیه استعداد آنها تقریبا به طور قطع خواهد شده ایم با بهره گیری مبارک روکش.

کسانی که در انتظار یک جدول ممکن است به اشتراک گذاشته اند یک پارچ از آب در نوار. بهتر است هنوز هم آنها ممکن است ام تصمیم گرفت به راه رفتن در سراسر خیابان را به William F. مور پارک — برای همه شناخته شده به عنوان “اسپاگتی پارک” — و تماشا مردان بازی bocce در گرگ و میش تا خود را از جداول آماده بودند.

Mets fans playing catch before Opening Day 2019
متس طرفداران بازی گرفتن قبل از روز افتتاحیه 2019چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

شما می توانید تمام از این هنوز هم در چشم و ذهن شما را.

شما فقط نمی خواهد به آن را ببینید در روز پنج شنبه. نه با شهر اما تعطیل نیست با بیس بال در وقفه. پارک کنار تنها ارائه takeout این روز است. وجود دارد هیچ خط snaking در خارج لیمو یخ پادشاه و bocce دادگاه در اسپاگتی پارک خالی هستند.

قبلا در این هفته خبر رسید که نوح Syndergaard را از دست ندهید این فصل به دلیل تامی جان عمل جراحی و در حالی که وجود دارد اولیه عجله از وحشت و غم و اندوه در میان مؤمنان و با صدای بلند پشت سر هم از “LOL متس” در میان بقیه از این ورزش که احساس تقریبا مانند یک رفلکس غیر ارادی نوع فانتوم درد جانبازان توصیف. آن را سخت به قلب خود را در آن در همه.

در روز بیس بال قرار بود به بازگشت به آن هرگز احساس بیشتر دور.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بالای سیتی زمینه در خیمه است که به طور معمول ایم hawked روز پنج شنبه در این بازی و باز homestand با اتباع و فیلیز وجود دارد به جای یک کارتون آقای ملاقات و دوئل پیام از متس: “ایمن ماندن در خانه بمانند” و #FlattenTheCurve.

وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از خودروها در پارکینگ. این متس ارائه شده که بسیاری به شهر و دولت برای استفاده به عنوان موقت سایت های تلفن همراه برای تست بالقوه COVID-19 قربانیان و در حالی که رژیم صهیونیستی. کومو نشده است گرفته شده این تیم در این پیشنهاد که در خدمت فراموش نشدنی تقارن به آخرین بار شهر احاطه شده توسط بحران است. که در روز پس از 9/11 جایی که سیتی زمینه خود را استفاده می شود به یک پارکینگ برای شیا ورزشگاه و در جایی که بسیاری به عنوان یک منطقه عملیات برای اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران نجات.

نوزده سال پیش آن را در روغن هسته انگور که در حالت عادی برای اولین بار بازگشت به نیویورک 10 روز پس از برج سقوط کرد که متس و بریوز در شب جمعه که احساس جدی و عبوس تا به این لحظه مایک پیازا ضربه معروف ترین به طور منظم فصل home run در تیم تاریخ, یکی از مهمترین و معنی دار homers در این شهر تاریخچه بیس بال و به ما یادآوری آن را خوب به تشویق دوباره به فریاد زدن دوباره به خنده و از دست دادن خود را در یک مسابقه دوباره.

پنج شنبه, عادی را احساس کنید هزار سال نوری دور است. بچه ها هنوز هم سعی کنید به فشار به شما هنگامی که شما را به نوبه خود از شمال بلوار بر روی 126th اما وجود دارد می گرفتن. سال پیش جانباز متس نویسنده گفت: من یک راز است که گوشه: وجود دو خط شما می توانید استفاده کنید به نوبه خود. توجه به زودی به اندازه کافی شما متوجه یک خط حمایت است. نگاهی به خط دیگر و 95 درصد از زمان شما نمی خواهد که به صبر کنید.

پنج شنبه, نه لین خواهد بود تا حمایت. شما به راحتی می توانید حق گذشته مردمی نزدیک با ماسک و دستکش و کارت های کسب و کار. شما می توانید درایو سمت راست به دروازه سیتی در زمینه. اما پس چرا شما ؟ هیچ بازی شنبه. هیچ بازی جمعه. هیچ بازی تا زمانی که به چشم می توانید ببینید در کوئینز در برانکس و در همه جا دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>