آن را خیلی زود شروع به دنبال در سوپر باول سرپا نگه داشتن شرط برای روز یکشنبه نهایی مسابقات بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers (بهترین موجود شانس در ایالات متحده sportsbooks):

نمایشنامه

پاتریک Mahomes عجله متری — بیش از 291/₂: در سه بازی گذشته Mahomes است به طور متوسط 7.3 حمل برای 42.3 متری پس از به طور متوسط 3.1 تلاش برای 15.5 متری در فصل به طور منظم. سان فرانسیسکو مشکل با تلفن همراه quarterbacks که آشکار شد در چهار بازی مقابل Kyler موری و راسل ویلسون که با عجله برای یک ترکیب 183 متری در 27 حمل.

تراویس Kelce دریافت متری — زیر 771/₂: The 49ers باید دوم-بهترین پاس دفاع در NFL با توجه به FootballOutsiders’ DVOA متریک. حفاری کمی عمیق تر و اعداد نشان می دهد سان فرانسیسکو دوم است بهترین در دفاع از تنگ به پایان می رسد اجازه می دهد فقط 33.5 متری در هر بازی در 6.5 عبور از تلاش برای موقعیت.

بیشتر دریافت متری — جورج بازیگوش +11/₂ بیش از Kelce: شبیه تفکر به عنوان Kelce سرپا نگه داشتن. K. C. در واقع اجازه می دهد تا 58.7 متری در هر بازی به پایان تنگ و موقعیت. بازیگوش باید قادر به بازی بهتر برابر ضعیف تر دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر