گارد نقطه که می تواند نیکز’ امن ترین NBA پیش نویس گزینه

پنج نقطه-گارد چشم انداز به عنوان ظهور قرعه کشی گزینه برای آینده NBA Draft — این که آیا آن برگزار شد در ژوئن 25 یا تحت فشار قرار دادند به دلیل این که از coronavirus.

در آنچه که در نظر گرفته شده است متوسط کلاس LaMelo توپ کول آنتونی, Tyrese Maxey, Tyrese Haliburton و Killian هیز از هم جدا شده اند خود را دارند.

نیکز جمهور لئون رز غول پیکر در تصمیم گیری را به عنوان حق رای دادن در تلاش برای حل آن چیست بیشترین نیاز.

“وجود دارد هیچ Ja Morant در این پیش نویس” ESPN بالا کالج بسکتبال تحلیلگر ست گرینبرگ گفت: پست. “این پیش نویس خوب است.”

پست گزارش نیکز پیشاهنگی در اوایل این فصل داده شد و حکم به نگه داشتن چشم باز برای به ثمر رساند پینگ گارد.

در حالی که گرجستان گارد تیراندازی Anthony Edwards صعود کرده است تا پیش نویس تخته به عنوان بالا به عنوان شماره 1 بر اساس صعودی او قرار داده تا ناکارآمد اعداد در یک dreadful تیم ضعیف است خارج تیرانداز پایین بسکتبال IQ و نیکز در حال حاضر یک قطعه سنگ بستر در RJ بارت در آن موقعیت است.

گرینبرگ سابق ویرجینیا مربی که شد از پلینویو لانگ آیلند خود را انتخاب برای نیکس است. آن را ساده اما امن است.

“من واقعا دوست دارم Haliburton,” گرینبرگ گفت: از ایالت آیووا گارد نقطه.

گرینبرگ اذعان می کند او دیده نشده و به اندازه کافی از هیز, 18 سال, پیر از فرانسه که قلم کالج به بازی حرفه ای در آلمان است اما نگرانی با توپ آنتونی و Maxey.

او به سوالات در مورد اینکه آیا آنتونی و Maxey باید چشم انداز خالص گارد نقطه. گرینبرگ شگفتی اگر توپ زرق و برق دار بیش از حد چمدان چون پدرش LaVar.

“بهترین گروه Haliburton,” گرینبرگ گفت. “او خالص گارد نقطه که پایان خواهد رسید که قادر به شلیک توپ را به یک دونده. او واقعا خوب دید. او می بیند نقش توسعه فوق العاده ای به اندازه خواهد بود یک مدافع عالی. او به طور بالقوه می تواند Shai Gilgeous-الکساندر”است.

نیکز می Gilgeous-الکساندر در شماره 9 در سال 2018 پیش نویس اما در گذشته او را برای ناامید کننده Kevin ناکس. آنها باید برای به دست آوردن این حق است.

Haliburton, 20 بود به طور متوسط 15.2 امتیاز 5.9 ریباند 6.5 کمک و 2.5 دزد. 6-پا-5 دانشجوی سال دوم بود تیراندازی 50.4 درصد (41.9 از 3) قبل از Feb. 10 مچ دست آسیب قطع او در 22 بازی. او نمی خواهد که آماده شده است برای لغو شد بزرگ 12 مسابقات و یا مسابقات NCAA.

“او خواهید بود کافی گلزن در نهایت” گرینبرگ گفت. “من می خواهم او احساس حضور. او برای به دست آوردن کمی بیشتر جستن به او 3-نقطه ضربه. من دوست دارم که او می آید با مطلقا هیچ بار.”

که ما به ارمغان می آورد 6-پا-7 توپ که تعطیل خود را در فصل Dec. 7 پس از کبودی پای خود را در استرالیا لیگ ملی بسکتبال.

“LaMelo یک دمدمی مزاجی خود را با اندازه چشم انداز و سرعت” گرینبرگ گفت: از ساق پوش, جوراب جوانترین برادر. “اما او نمی شلیک کنید آن را به خوبی و تصمیم گیری فوق العاده است از نظر انتخاب به ضرب گلوله. خلاقیت خود را در سطح دیگری است.

“اما من فکر می کنم LaMelo در نیویورک خواهد بود یا جشن یا قحطی. من فقط می خواهم پیش نویس LaMelo در نیویورک اگر وجود دارد یک وعده LaVar نمی آمد با او. اگر شما یک چیز قشنگ و جدید در مقابل دفتر, آیا شما می خواهید برای مقابله با آن است ؟ دوم-حدس زدن از یک مرد که نمی داند آنچه که او نمی داند. او یک فاجعه است.”

توپ با 18 امضا شده با هنرمندان خلاق آژانس رز سابق آژانس اما جدید نیکز prez نبود ابتدایی خود را هرزه.

یکی دیگر از پتانسیل نقطه گارد گل میخ با نیکز اتصال آنتونی از نیویورک محصول و پسر سابق NBAer گرگ آنتونی. آنتونی سال اول بود آسیب-سرند ناامیدی در حد متوسط کارولینای شمالی تیم اما او نشان داد که چشمک می زند.

گرینبرگ باور نمی آنتونی را به نوبه خود به عنوان به خوبی به عنوان خریداران قرعه کشی انتخاب و همکار UNC محصول Coby سفید.

“او یک مرد فقیر Coby سفید” گرینبرگ گفت. “من فکر می کنم او از لحاظ جسمی قوی او می تواند یک مدافع خوب اما او یک نقطه گارد. او یک توپ گارد. او را نمی بینم همه چیز خیلی زود ندارد بزرگ, طبیعی, چشم انداز. او به طور متوسط در بهترین تیرانداز. شوت او انتخاب خوب نیست اما تیم او خوب نیست. آن را مانند او دارای این پویا بازیسازی توانایی.”

گرینبرگ در ادامه نقد از 19 سال Anthony که به طور متوسط 18.5 امتیاز در 38 درصد تیراندازی. “او خوب است اما عالی نیست و او یک دمدمی مزاجی ورزشکار” گرینبرگ گفت. “من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام در هر سطح چشم انداز بزرگ و او کوچکتر.”

کنتاکی را Maxey, 19 است و بالاتر در گرینبرگ, لیست, اما او می بیند او همچنین به عنوان یک دسته کوچک موسیقی جاز گارد. در اولین دانشجوی سال اول 6-پا-3 Maxey آمد کردن زمین به منفجر شدن برای 26 امتیاز در باغ.

گرینبرگ تماس Maxey “یک مرد فقیر جمال موری.” Maxey به طور متوسط 14 امتیاز در 42.7 درصد تیراندازی.

“او می تواند نقش نفوذ می کند و نه یک تیرانداز بزرگ اما می توانید عکس های” گرینبرگ گفت. “او خوب سرعت با انواع فلوتر. و او یک بچه بزرگ شور و شوق. او را به دور از خالص گارد نقطه. او یک توپ گارد اما کمی کوچکتر از توپ محافظت. اما پشت سر هم خیلی خوب رهگذر گزاف گویی کردن اما نه با غریزی دید. او هیچ Morant.”

هیچ کس در این پیش نویس – هر زمان که از آن خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>