پست صفوف بهترین 18 سوراخ گلف در دوره های عمومی در نیویورک مترو منطقه

مطالبات شنیده شده است و ارسال پاسخ!

بعد از جمله فوق العاده بازخورد از ما بی عیب و نقص لیست از “بهترین 18 سوراخ در منطقه مترو” از این یکشنبه گذشته کاملا چند از خوانندگان فصاحت سرخوردگی خود را با بسیاری از کسانی که سوراخ بودن در خصوصی دروس.

هی آخ آنها گفت: چگونه راجع 18 سوراخ ما می توانید بازی!

آه ما یک کاغذ از مردم است. بنابراین بی باک گلف کاتبان برت Cyrgalis و علامت Cannizzaro باید دوباره شنود گذاشته خود را بی حد و حصر دانش گلف در منطقه شما را به “بهترین 18 سوراخ در دوره های عمومی در منطقه مترو.”

بسیار شبیه ما لیست اول این است که به طور کامل به هدف. نظرات بدون سرزنش و فهرست جامع تنها با یک سوراخ در هر دوره مجاز است. نه یک سوراخ در کل منطقه نادیده گرفته شده و هیچ اختلاف نظر در مورد آنچه که باید گنجانده شده و آنچه که باید نیست. دسترسی به این زمین گلف باید گرامی و این سوراخ ها بهترین از این دسته است.

همچنین باید تصریح کرد که ما چنین با کیفیت بالا گلف در این منطقه اعم از دولتی و خصوصی. بقیه کشور — اگر نه بقیه جهان — سوگواری در ما خجالت از ثروت است. (علاوه بر این, شما می دانید, همه جزایر بریتانیا که در آن حتی stuffiest باشگاه ها اجازه می دهد در خارج از بازی است.)

در اینجا ما دوره های در دسترس برای همه چند پنی در جیب خود. آنها آهنگ هایی که میزبان مسابقات بزرگ مانند اینوود سیاه و تاریخی ساعتهای مانند چوب نقطه در ساحل جنوبی جزیره لانگ و همسایه لیدو باشگاه گلف اکو C. B. Macdonald به اوایل قرن 20 شاهکار (در حال حاضر از بین رفته) در اقیانوس اطلس است.

در دنبوری Conn., ساکن ریشتر پارک مطلق گوهر از یک آهنگ در حال پخش در امتداد غرب دریاچه مخزن و Boggs برکه. در سراسر رودخانه هادسون در راکلند است آشفته Patriot Hills Golf Club با تغییرات ارتفاع است که شما را به سرگیجه است. سفر به جنوب, قدیمی ترین زمین گلف عمومی در کشور است که در برانکس در با شکوه ون Cortland, پارک, پس از آن در آینده بیش از Whitestone پل جدید ترین دوره در پنج بخش نیویورک, بد بو تهمت کشتی نقطه با آن ساخته تپه و غیر طبیعی فسکيو.

گلف فراوان با accessibly و با کیفیت را به نیوجرسی با کریستال اسپرینگز رفت و آمد مکرر در Sussex County داشتن بیش از یک دوره بزرگ در حالی که رفتن را از جنوب آن را نگه می دارد نورد از Knoll غرب نزدیک پرسیپپنی به Neshanic دره در, Somerset County, برگزار 2012 آمریکا زنان لینک قهرمانی.

در طول این زمان جهانی بهداشت بحران این معلوم نیست که دوره های هنوز باز و کدام بسته به نام اجتماعی فاصله. اما آن را به ارزش یک تماس تلفنی برای دیدن اگر یک بازی دوستانه پیاده روی است که هنوز هم در دسترس است. و در حال حاضر شما می دانید دقیقا همان جایی که برای رفتن بدون سوال.

بهترین 18 سوراخ در دوره های عمومی در منطقه مترو

1. اینوود سیاه شماره 4: Par 5, 517 متری

Golf
شماره 4 در اینوود سیاه و سفید / جان Cavalierجان Cavalier | توییتر/Instagram: @LinksGems

Cyrgalis: این بهترین سوراخ در بهترین دوره های عمومی شرق از نقش ونگار ریگی دادن ساحل. گفت: به اندازه کافی.

Cannizzaro: این است که یک سوراخ در آن ساخته شده ما بالا 18 به طور کلی سوراخ در منطقه مترو که شامل برخی از منحصر به فرد ترین باشگاه های خصوصی در کشور است. کلاسیک سه شات par-5 با عبور سوخت است که باعث می شود آن را یکی از مهمترین و بصری خشنود سوراخ شما در هر نقطه ببینید.

2. چوب نقطه (آبی) شماره 5: Par 3, 207 متری

Cyrgalis: باقی مانده از زمین گلف ساخته شده توسط Colt & آلیسون در 1920s — پس از smushed زمین و محدودیتهای اضافی نه سوراخ — آن را هنوز هم یکی از بهترین par-3 در این منطقه است.

Cannizzaro: سوراخ به نام “جبل الطارق” نقش به بالا سبز است که مشرف بزرگ خلیج جنوبی. با هیچ درخت حفاظت مراقب باشید از باد است که می تواند ویران کردن بازی با سه عکس در اینجا.

3. مغلوب ساختن پیشی جستن کشتی نقطه شماره 18: Par 5, 576 متری

Golf
شماره 18 در مغلوب ساختن پیشی جستن کشتی نقطه / Jon Cavalierجان Cavalier | توییتر/Instagram: @LinksGems

Cyrgalis: مدرنیته در پرواز کامل با faux-لینک کلیک کنید البته هنوز هم در حال آمدن شدید سرگرم کننده در پایه Whitestone پل.

Cannizzaro: جارو سراشیبی پایان سوراخ کلاسیک نزدیک تر است که در آن به چالش کشیدن نیاز به موقعیت مناسب توپ را روی گوه و ارائه یکی از تماشایی ترین نمایش ها در منطقه دروس با Whitestone به عنوان پس زمینه.

4. ریشتر پارک شماره 12: Par 5, 527 متری

Golf
شماره 12 ریشتر در پارکریشتر پارک

Cyrgalis: آنچه در یک چشم به بیرون آمدن از درختان و شیب دار fairway به سبز بهترین سایت در این دوره به جمع Boggs برکه.

Cannizzaro: بهترین سوراخ در یکی از بهترین دوره های عمومی در این منطقه است. دشوار رویکرد به ضرب گلوله به یک شبه جزیره سبز حفاظت شده توسط آب در سمت راست و پشت.

5. لیدو Golf Club, 16: Par 5, 487 متری

Cyrgalis: چالش جزیره fairway به شکل حرف “Y” برای سبز نشسته در بالای یک نی زار مرداب. لذت تابستان است که نسیم آمدن از پشت خاموش رینولدز کانال.

Cannizzaro: این خطر پاداش قابل دسترسی par-5 ادای احترام به C. B. مک دونالد “کانال سوراخ” در اصل لیدو.

6. Patriot تپه شماره 3: Par 5, 476 متری

Golf
شماره 3 در Patriot تپهPatriot تپه GC

Cyrgalis: فوق العاده-بالا توپ را روی گوه شات عجله آدرنالین و مرور در راه بازگشت به سمت سبز مغز چرخان.

Cannizzaro: اگر شما مانند بالا كم و چشمگیر انداز شما این عشق ، آن را به نام “Shatemuc” است که بومی آمریکا نام رودخانه هادسون که می بینید از پشت و كم.

7. Montauk فراز شماره 12: Par 3, 226 متری

Cyrgalis: چالش این رابرت ترنت جونز دوره است هرگز بیشتر آشکار از این par-3 یک سراشیبی شات با آهن و نماز بیش از دو پناهگاه.

Cannizzaro: تهدید آمیز طولانی par-3 است که ممکن است نیاز به یک راننده برای برخی از کوتاه hitters وقتی باد است که معمولا در نوک لانگ آیلند. بالا سبز حفاظت شده توسط پناهگاه مسائل پیچیده.

8. اینوود قرمز شماره 15: Par 4, 482 متری

Cyrgalis: اگر این نبود در همان پارک که این امر می تواند بسیار رتبه برای سوراخ مانند این طولانی dogleg-درست است که نقش به فلات سبز.

Cannizzaro: این A. W. Tillinghast gem — که بلند, وحشیانه, سگ پا راست با درخت مشکل کمین — مشابه دندان های تیز برای یک تعداد از سنگ شکن سوراخ در سیاه و سفید ،

9. کریستال اسپرینگز شماره 11: Par 3, 186 متری

Golf
شماره 11 در کریستال چشمه / Jon Cavalier جان Cavalier | توییتر/Instagram: @LinksGems

Cyrgalis: تا کنون دیده سبز به شکل یک سگ استخوان حمایت راک بقوم بازی از یک توپ را روی گوه در بالای یک صخره و بیش از یک برکه زیبا? نه ؟ خوب در اینجا شما بروید.

Cannizzaro: یکی از مهمترین و بصری تماشایی توپ را روی گوه عکس های شما در هر نقطه را ببینید با 80 فوت قطره از یک معدن سنگ آهک به سبز حفاظت شده توسط یک برکه بغل کردن سمت چپ از سوراخ.

10. بندر لینک شماره 6: Par 5, 521 متری

Golf
شماره 12 در بندر لینک / Jon Cavalierجان Cavalier | توییتر/Instagram: @LinksGems

Cyrgalis: دوم راست تقسیم fairway سوراخ یکی از این نمایشنامه در امتداد شیب دار دیوار از چه استفاده می شود شن و ماسه معدن با تهاجمی تر بازی به چالش کشیدن در خارج از مرزهای ساخت برای یک شانس برای دریافت خانه در دو.

Cannizzaro: یکی از چندین سوراخ در این دوره است که یک تقسیم fairway دادن به شما انتخاب کردن توپ را روی گوه. اگر شما احساس خوبی در مورد خود راننده را تهاجمی مسیر مصرف در خارج از مرزهای … اگر شما جرات.

11. پوند Ridge Golf Club: شماره 13 همتراز 5, 480 متری

Golf
شماره 13 در پوند Ridge Golf Club / Jon Cavalierجان Cavalier | توییتر/Instagram: @LinksGems

Cyrgalis: هیچ چیز توصیف این شیطانی پیت رنگ طراحی بیش از این بسیار باریک و پر-5 با یک توپ را روی گوه شات بیش از یک غول راک با راک دیوار همه از پایین سمت راست.

Cannizzaro: تنها رنگ البته در منطقه ما و این حفره کلاسیک رنگ در آن است که بصری تهدید آمیز با یک تخته سنگ های غول پیکر در وسط fairway.

12. Ballyowen شماره 6: Par 3, 203 متری

Golf
شماره 6 در BallyowenBallyowen

Cyrgalis: این بهترین زمین گلف عمومی در نیوجرسی و این par-3 بیش از آب به روی حیله و تزویر سبز نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل (به عنوان نشانی از bagpiper بازی در اطراف غروب آفتاب).

Cannizzaro: تمام حمل بیش از آب به بزرگ و پیچیده سبز اجرا می شود که از عقب به جلو و از چپ به راست است که فریاد می زند: “ماندن در زیر این سوراخ است.” این سه توپ در انتظار.

13. Neshanic ولی شماره 7: Par-4, 336 متری.

No. 7 at Neshanic Valley
شماره 7 در Neshanic درهChris Davis

Cyrgalis: بازی از صحیح توپ را روی گوه و ضبط یک وجود دارد در نزدیکی سبز ممکن است فریبنده در حالی که یک لیآپ برای چربی بخشی از fairway است که احتمالا در سمت راست بازی.

Cannizzaro: البته معمار مایکل Hurdzan یک بار گفت: “سحر و جادو از کوتاه همتراز-4s است که آنها اجازه می دهد به طور متوسط گلف بازان به احساس مانند آنها جوانب مثبت است.” این زیبایی از یک خطر پاداش کوتاه همتراز-4 با کوچکترین سبز در این دوره است.

14. سمیتهتون فرود شماره 18: Par 4, 390 متری

Golf
شماره 18 در سمیتهتون فرودمایکل الخليل

Cyrgalis: سالها پیش زمانی که این خصوصی شیب دار fairway به سبز مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک پیست اسکی. در تابستان این رویکرد همچنان زرق و برق دار با Nissequogue رودخانه در پس زمینه.

Cannizzaro: یکی از بهترین بسته شدن سوراخ در جزیره dogleg چپ پایین تپه به یک لایه سبز که محافظت شده توسط سوخت و در نزدیکی تالاب به سمت راست.

15. بوقلمون وحشی شماره 7: Par 3, 208 متری

Golf
شماره 7 در بوقلمون وحشیCrystal Springs Resort

Cyrgalis: زرق و برق دار par-3 بیش از یک حوضچه و یک سنگ معدن با جنگل افزایش به ظریف کوه در پس زمینه.

Cannizzaro: هیچ اتاق به دست, این, با, مجبور به حمل بیش از یک معدن دریاچه. اگر شما در حال کوتاه کردن توپ را روی گوه شما مرطوب است. اگر شما به مدت طولانی شما در جنگل.

16. Knoll غرب شماره 18: Par 4, 439 متری

Cyrgalis: نه سخت به کشف کردن که چرا دوره معمار چارلز بانک ها با نام مستعار “بخار بیل.” این عمیق و مجازات و پناهگاه او بودند کارت ویزیت.

Cannizzaro: یکی از بهترین مکان بسته شدن سوراخ در نیوجرسی با بانکها امضا دلهره آور عمیق پناهگاه. این سوراخ تقریبا همیشه برگ شما یک رویکرد بلند شات است که می تواند بلعیده شود تا عمیق پناهگاه که جبهه سبز.

17. ون Cortland پارک شماره 2: Par 5, 619 متری

Cyrgalis: شما آمار آن به شما ضربه آن را دوباره به شما رسید آن را دوباره و در نهایت شما وجود دارد در این سفر حماسی از طریق برانکس درختان.

Cannizzaro: این چاله شناخته شده است به عنوان “کودک” نام یاد Yankees, کون بزرگ, اموزش استفاده می شود که به بازی این دوره است. مگر اینکه شما بروکس Koepka, Rory McIlroy یا داستین جانسون این سه شات سوراخ.

18. Hominy تپه شماره 14: Par 5, 535 متری.

Cyrgalis: کلاسیک par-5 با آب سبز وادار به تصمیم گیری برای هر دو قهرمانی و یا احتیاط.

Cannizzaro: البته معمار رابرت ترنت جونز به شما می دهد مقدار زیادی به فکر می کنم در این dogleg-سوراخ سمت راست با یک برکه fronting سبز. دشوار سوم به ضرب گلوله, که اغلب می تواند از یک سراشیبی دروغ است.

“اورژانس نه” ذکر شریف: جزیره تا پایان شماره 16 اینوود سبز شماره 17 Fairchild ویلر (سیاه و سفید) پلاک 10 رویس بروک شماره 5 آیزنهاور پارک قرمز No. 12, هندی, جزیره, No. 5, بازی بولینگ سبز شماره 4 هاول پارک پلاک 17 اینوود زرد شماره 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im