به سراغ چالش رو به یانکی ها و دیگر MLB تیم

پس از سال 1988 دیمون اوپنهایمر شده است سراغ دبیرستان و کالج بازیکنان بیس بال در حالی که ازدواج به همان روال پرواز یا رانندگی به ارزیابی بازیکنان و سپس تکرار این روند در آینده شهر است.

در این سال یانکی ها’ VP داخلی, تازه کار سراغ یکی دیگر از چالش در مقابل او وجود دارد: بازیکنان واجد شرایط به صورت پیش نویس که نیست یک بازی در این سال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بله Yankees پیشاهنگی دیدم بازیکن در تابستان گذشته و در پاییز ویترین مدار اما نه چشم تخمگذار در یک دبیرستان ارشد باعث می شود ارزیابی ناقص است.

“این واقعا باعث می شود آن را بیشتر از یک چالش” اوپنهایمر گفت: از اینکه قادر به گرفتن یک نگاه در عمق در بازیکنان است. “شما دیده نمی شود و این بازیکن. او قوی تر است ؟ آن را می سازد آن را سخت. آن را کمی از یک چالش است.”

در حالی که اوپنهایمر که در 28 سال با یانکی ها و پیشاهنگی دیدم کالج بازیکنان قبل از بازی تعطیل شد, آنها ممکن است برای مرتب سازی از طریق اطلاعات بازیکن را انتخاب کنید و با اعتقاد راسخ.

Damon Oppenheimer
دامون اوپنهایمرAnthony J. باعث تخریب جهانی

“تکیه بر کیفیت اطلاعات و کار با آن” اوپنهایمر گفت.

امید است در میان سراغ جامعه است که حتی اگر کالج ها و مدارس نیست سر بازی وجود خواهد داشت یک راه برای به دست آوردن زندگی می کنند نگاهی به بازیکنان قبل از این پیش نویس که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10-12 اما برگزار خواهد شد مدتی قبل از جولای 21 و به احتمال زیاد خواهد بود پنج تا 10 دور.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت و مسائل راه اندازی شده است. من مطمئن هستم که آن را مجموعه ای شاید خصوصی MLB یا ایالات متحده آمریکا بیس بال گفت:” اوپنهایمر که باشگاه میدارد 28. “در جنوب کالیفرنیا و فلوریدا, بچه های دبیرستان و دانشگاه, بچه ها, آنها دیده شده است.”

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که تمام 30 لیگ بزرگ سازمان ها در همان وضعیت یک عنصر کلیدی در ارزیابی بازیکنان از مناطق دیگر ممکن است چه سخت کوش پیشاهنگی شد در تابستان گذشته و سقوط زمانی که بازیکنان شرکت کننده در لیگ و ویترین.

“ما نمی آن را تعطیل کند. ما شاهد شمال کودکان و نوجوانان در تمام طول تابستان” اوپنهایمر گفت.

یک سال پیش یانکی ها بودند بسیار آشنا با آنتونی Volpe یک shortstop از Delbarton مدرسه در Morristown, N. J., به دلیل آنچه که آنها را دیدم تابستان قبل از سال آخر خود را.

“او باز چشم ما در تابستان و ادامه داد: برای انجام این کار در مشتری [Fla.] در طول زمستان” اوپنهایمر گفت: از Volpe بود که یانکی ها’ در دور اول انتخاب کنید (30th کلی) در سال گذشته و امضا برای $2.7 میلیون معامله به جای رفتن به Vanderbilt.

هنوز یانکی ها ماند در ارتباط با Volpe در طول سال 2019 دبیرستان فصل.

اوپنهایمر دستور خود پیشاهنگی به استفاده از زمان را به پایان برساند بازیکن ،

“نوشتن تا کسی شما تا به حال علاقه و تا به حال تکمیل” اوپنهایمر گفت: از پیام خود را.

به عنوان برای رسیدن به برقراری ارتباط با بازیکنان که در تیم های علاقه مند ممکن است MLB اجازه خواهد داد که به اتفاق می افتد از طریق Skype و تماس های تلفنی. که دور از معمول اما این نیست معمول بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>