شش اصلی کارشناسی ارشد داستان است که در حال حاضر در انتظار قرار داده

2020 کارشناسی ارشد بود که میله میله برای شروع روز پنجشنبه باز گرد در عرفانی و ارجمند آگوستا ملی.

این طرح البته اوراق به عنوان coronavirus بحران افزایش ماه گذشته و این مسابقات به تعویق افتاد. در دوشنبه, کارشناسی ارشد, مقامات رسما اعلام کرد یک حرکت به هفته Nov. 9-15.

آیا این مسابقات برگزار شده در مارس یا نوامبر, اما, نمی کند, تغییر مناجات داستان ورود این ماه را بیشتر از پیش بینی مسابقات قهرمانی بزرگ. بنابراین با وجود این واقعیت است که وجود خواهد داشت هیچ کارشناسی ارشد به عنوان اصل برنامه ریزی شده اجازه بدهید به ما افکار پوچ به عنوان اگر آن را در حال وقوع در این هفته.

به یاد داشته باشید دفاع از قهرمان ؟

چگونه می تواند هر کسی را فراموش صحنه در 18 سبز در آگوستا در ماه آوریل گذشته به عنوان تایگر وودز برنده پنجمین سبز باد و 11 سال از حذف آخرین بار او را در مسابقات بزرگ پیروزی و 14 سال پس از آخرین استادان برنده می شود ؟

می تواند جنگل کراوات جک نیکلاس’ کارشناسی ارشد رکورد برنده شدن در یک ششم کت سبز در سال 2020?

که قرار بود به وظیفه بلند این هفته با توجه به جنگل که 44, بازی های برگزار شده است تنها در دو تورنمنت در سال 2020 به پایان رساندن گره خورده است برای نهم در بیمه کشاورزان باز در ماه ژانویه و در پایان با 68 و آخرین در پیدایش دعوتی رویداد او میزبان با تعطیلات آخر هفته دور از 76 و 77 در ماه فوریه است.

جنگل بازی نمی کند در سه رویداد او معمولا نگه می دارد در خود برنامه — این WGC-مکزیک قهرمانی آرنولد پالمر دعوتی و بازیکنان قهرمانی — با استناد به مسائل پشت. به طوری که می داند آنچه که او حالت فیزیکی شده اند که در این هفته به عنوان او تلاش برای دفاع از عنوان خود را?

Rory McIlroy

30-year-old شمالی ایرلندی انجام داده است همه چیز در گلف … به جز پیروزی یک کت سبز.

McIlroy صاحب شماره 1 رتبه بندی جهانی و او اشک, با پنج برد در سه سال گذشته بالا-5 پس از اتمام در تمام شش PGA Tour حوادث او را در این سال و پس از اتمام 10 تا 14 از گذشته 19 مسابقات او را ایفا کرده است.

او همه را دارد … به جز یک کارشناسی ارشد پیروزی تنها چیزی که او را از دست رفته برای تکمیل حرفه ای گرند اسلم بود که انجام شده تنها پنج بازیکن.

این واقعیت که او خیلی معروف انداخت دور چهار گلوله سرب ورود به دور نهایی در سال 2011 با یک حماسه سقوط که شامل 43 نهایی نه به وزن به شدت در McIlroy ذهن در هر کارشناسی ارشد — خواهد شد و تا زمانی که او exorcizes کسانی که شیاطین.

یکی دیگر از قطعه ای از چمدان برای McIlroy: او نیست برنده اصلی قهرمانی پس از سال 2014 بریتانیا باز با وجود داشتن برنده و نه بار پس از.

Rory McIlroy and Brooks Koepka rivalry has heated up the past few years.
Rory McIlroy و بروکس Koepka در رقابت گرم تا چند سال گذشته است.گتی ایماژ

رقابت

بروکس Koepka گلف را Robocop که بي پروا به ذهن خود صحبت می کنند که رتبه شماره 3 در جهان است و مطمئنا rankled که. یک سال پیش او غالب ترین بازیکن در این بازی با برنده چهار رشته در سه سال span و رتبه شماره 1 38 هفته متوالی.

Koepka گره خورده بود برای کارشناسی ارشد سرب از طریق 13 ساله در سال گذشته در دور نهایی به پایان رسید و نفر دوم به جنگل یک ضرب گلوله کشته است. او محکوم شد توسط دو دیو در 12th هنگامی که او را شستشو داده و او توپ را روی گوه شات به Rae نهر.

Koepka و McIlroy توسعه کمی خوشمزه رقابت با McIlroy داشتن به پایان رسید Koepka را 38-هفته سلطنت در شماره 1 در ماه فوریه است.

زمانی که Koepka خواسته شده بود در پاییز گذشته در مورد رقابت بین او و McIlroy او chirped “من به دنبال کسی پشت سر من. من شماره 1 در جهان است. من باز جاده در مقابل من. من به دنبال در آینه بنابراین من نمی آن را به عنوان یک رقابت.

“من در اینجا برای چه پنج سال ؟ روری نشده برنده عمده ای از من شده است در تور PGA.”

اخ.

Jordan Spieth

او تا به حال یک فرار رابطه با آگوستا ملی, اتمام دونده تا در اولین کارشناسی ارشد خود را در سال 2014 برنده شدن در 2015, سپس باد پنج گلوله سرب با نه سوراخ بازی به پایان دونده تا در سال 2016.

اما Spieth است که در تلاطم از دو سال رکود با هیچ برنده پس از پیروزی سه بار در سال 2017. Spieth برنده 11 بار در زمان او تبدیل 24 و صرف هفته 26 رتبه شماره 1 در جهان است. از آن پس هر چند خود را در رتبه بندی جهانی است سقوط به شماره 56 پس از تولید فقط چهار top-10 پس از اتمام در 23 حوادث در سال 2019.

Spieth تنها 26 و بیشتر با vibes خوب در Augusta, یکی از این بازیکنان مانند سه بار قهرمان فیل مایکلسون — که بازی می گرفتن تا در صرف رانندگی کردن ماگنولیا ،

عمده زمان

این دو بازیکن بر اساس استعداد خود را که بیشتر به دلیل برنده شدن در کارشناسی ارشد و یا حداقل اصلی — در حال جان رحم و ریکی Fowler.

31-در سال فاولر هشت حرفه ای بالا پس از اتمام 5 در رشته های اصلی و 11 به بالا 10. در سال 2014 او به پایان رسید در صفحه 5 در هر چهار رشته. به طور کلی او در 44 رشته های بدون, برنده یک, و این نمی تواند کمک کند اما نشان دهنده یک زنجیره سنگین در اطراف گردن خود را. فاولر شد دونده تا در آگوستا در سال 2018 به پایان رسید و بسته برای نهمین سال گذشته است.

رحم فقط 25 است و در آن به عنوان طولانی به عنوان فاولر پس از بازی تنها در 13 رشته به عنوان یک حرفه ای. اما او رتبه شماره 2 در جهان است. او به پایان رسید گره خورده است برای نهمین سال گذشته و برای چهارمین در سال 2018 است.

نسل بعدی

وقت آن است که برای امثال Collin Morikawa متی ولف یا ویکتور Hovland به گریس آگوستا با یک کت سبز پیروزی برای (جوان) سنین ؟

قبل از 2019 فصل تمام شد و هنوز هم در دانشگاه. هر سه در حال حاضر PGA Tour برنده است. تنها Fuzzy Zoeller در سال 1979 موفق به کسب کارشناسی ارشد خود را در اولین امتحان کنید. هر یک از سه مورد بالا سه بازی به پیروزی کارشناسی ارشد. چرا در این سال ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im