رگ خودکشی قربانی شناسایی شده به عنوان پیتر DeSalvo سابق دبیرستان راگبی ستاره

خودکشی بلوز در این کشتی در منهتن هادسون متری بود سابق مدرسه راگبی ستاره و “بچه دشوار است نه ترس از هر چیزی” سابق خود مربی گفت: پست در روز یکشنبه.

“او به ظاهر بعید ترین موارد برای خودکشی” سیمون پری گفت: پیتر DeSalvo 19 یک قلب مقدس دانشگاه دانشجوی سال اول از Basking ریج, NJ, که پریدم به مرگ خود را از هنری جدید نقطه عطفی در حدود 5:30 p. m. روز شنبه.

نوجوان پدر و مادر “هستند بهترین افراد مطلق دلبر. او خود را تنها فرزند” اضافه دبیرستان مربی صدای خود را شکستن. “او بسیار خوب بود در مدرسه. او در حال بازی راگبی در قلب مقدس. من قصد دارم به درخواست به پیت نیوجرسی بازنشسته شد.”

قانون-اجرای منبع گفت که با توجه به تصویری و شهود در گردشگری-mobbed سایت, نوجوانان بود که خود را زمانی که او “رو در نرده و شروع به پریدن کرد از طبقه ششم” از غرب خیابان 33 ساختار, همچنین شناخته شده به عنوان “کندو” به دلیل کندوی عسل-مانند ظاهر.

“او نمی گویند هر چیزی به کسی” این منبع گفت: از DeSalvo.

این منبع افزود که این نوجوان را به خانواده هیچ نظری ندارم که چرا او خود را کشته است و او بدون توجه به او.

پری که پسر با DeSalvo به نام غم انگیز نوجوان “به ظاهر بسیار خوب تنظیم شده بچه.

“او فوق العاده ای بود lineman. نه تنها در کسب و کار” هایی مربی گفت: از DeSalvo که همچنین بازی فوتبال برای ریج دبیرستان در این شهر است.

“کل جامعه در شوک است” گفت: پری که در سراسر خیابان زندگی می کند از خانواده است.

امنیت کارگران در پیچ در پیچ ساختار یکشنبه گفت که هیچ یک از اقدامات اضافی در محل و که آنها آگاه بودند از هر چیزی که ممکن است برقرار شود و در پی آن خودکشی است. یک e-mail و تلفن پیام در سمت چپ کشتی را توسط پست در روز یکشنبه شد و بلافاصله بازگشت.

وجود دارد یک طناب-off منطقه در آن ردیف اول یکشنبه, اما, بود که به دلیل سست پله کارگران گفت.

گردشگران بودند متزلزل اخبار از خودکشی است.

“هنگامی که شما به آن نگاه کنید و در مورد آن فکر می کنم از آن آسان است برای پرش کردن آن گفت:” برزیل توریست Suelen Jorge.

دو مرد که شناسایی خود را به عنوان DeSalvo حوا را در خارج از خانه و خانواده خود را روز شنبه کاهش یافته بود.

“خانواده می پرسد برای حفظ حریم خصوصی در حال حاضر گفت:” یکی از مردان که اضافه شده است که آنها می دانستند هیچ جزئیات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>