یانکی ها فکر می کردند که گذشته این آسیب فجایع

تمپا — اگر تنها overhauling یک تیم بیس بال آموزش و مطبوع پروتکل به عنوان پاک کردن یک فرایند به عنوان مثلا اجرای یک روده نوسازی خانه خود را 2020 یانکی ها می تواند لذت بردن از خود را پایه و اساس مراقبت رایگان.

افسوس که شما می توانید با قرار دادن جدید دیوار و یا نصب یک کاملا جدید و سیستم تهویه مطبوع. اما شما نمی توانید کاغذ بیش از درد و درد خود کوزه احساس پاییز گذشته.

دیدار با جدید یانکی ها و صدمات. همان به نظر می رسد برخی از یانکی ها و صدمات. و فقط می خواهم که قبل از گریپ فروت لیگ عمل آغاز می شود, لیگ آمریکا شرق ممکن است یک cakewalk برای این بچه ها بعد از همه.

یانکی ها پنج شنبه اعلام کرد آنها باید تعطیل لوئیس سورینو با ساعد راست درد که طبعا تنظیم کردن صدای. پزشک تیم کریستوفر احمد می تواند بررسی سورینو در روز جمعه که در آن نقطه آنها را به مرحله بعدی. به عنوان آینده سالن از شهرت پارچ Curt Schilling اشاره کرد در توییتر “در هر زمان شما می شنوید ساعد شما باید به فکر می کنم UCL” است که نیاز به تامی جان عمل جراحی برای تعمیر.

“قطعا در مورد” چگونه Aaron Boone آن را توصیف کرد و آنچه بیشتر به ذهن باد است این واقعیت است که سورینو اول احساس این وضعیت پس از ALCS بازی 3 شروع در برابر Astros آخرین Oct. 15, ترسناک یادآور چگونه James Paxton اول messed تا پشت او گذشته هفت. 27, نهایی خود را به طور منظم فصل شروع می شود. پکستون — که سه postseason شروع می شود — زخم تا تحت عمل جراحی این ماه و امیدوار به بازگشت در اوایل ماه مه.

علاوه بر این, Aaron هیکس را از دست ندهید حداقل چند ماه اول فصل او به عنوان بهبود از تامی جان تحت عمل جراحی آرنج راست. و در غیر آسیب مهم است که همچنین آثار به سال گذشته دمینگو آلمانی باید در خدمت یکی دیگر از 63 بازی برای 81-بازی تعلیق از او پذیرفته شده و پس از شکستن بیس داخلی-خشونت قوانین سپتامبر گذشته.

luis severino yankees injury problems
لوئیس سورینوچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

آن می افزاید تا به قابل توجهی چمدان برای یک حق رای دادن است که صرف آن offseason 1) امضای Gerrit کول به نه سال $324 میلیون قرارداد با جاه طلبی های بالا بردن آن شروع چرخش به سطح نخبگان و 2) به طور کامل بازسازی چگونه آن قطار و رفتار خود را باارزش ترین دارایی در پی در سال گذشته آسیب بیماری همه گیر. فوریه ارائه شده است چیزی جز یک شروع تازه تمدید کول ماه عسل با وجود.

“رویکرد ما به این بحث با شما امروز این است که مطمئن شوید که ما را از روی میز که همه چیز ممکن است به دلیل وجود ناشناخته در حال حاضر” برایان Cashman گفت: از سورینو وضعیت.

اگر سورینو شروع فصل به طور منظم غیر فعال در کنار پکستون و سپس کول چرخش آمپول را شامل Masahiro Tanaka, J. A. Happ (جای تعجب نیست که یانکی ها نمی تجارت او) و احتمالا اردن مونتگمری و … Deivi گارسیا? جاناتان Loaisiga? کلارک اشمیت? درب بازکن چاد سبز و شاد گروه از بین برنده? به سختی یک فاجعه آمیز گروه هنوز نه سنگر و استحکامات از عمق یانکی ها پیش بینی.

“بدیهی است که شما ترجیح می دهم به اجرا خود را ‘یک’ تیم در خارج وجود دارد” Cashman گفت: “اما من فکر می کنم ما باید خیلی قوی ‘B’ ‘C’ و ‘D’ تیم نیز هست.”

این کمک می کند تا یانکی ها فوق العاده است که Red Sox را وارد کنید بطور قابل توجهی تضعیف شده توسط Mookie بتی/قیمت دیوید تجارت با داجرز آستروس از دست Cole به علاوه روح خود (با تشکر از ثبت نام رسوایی سرقت) و آرام ممکن است حتی بدتر از سال گذشته 54-108 ، سپس دوباره این تحولات کمک های خطرناک اشعه فوق العاده بیش از حد.

Cashman و گروه پزشکی را یکی دیگر از ابری نوری برای جذب در قالب سورینو هرگز کاملا از طریق گرفتن این درد را — اگر چه او آماده برای شروع ALCS بازی 7 اگر نه برای خوزه Altuve بازی 6 walk-off هومر پس از آن او نیست حذف لباس خود را بالا و حتی پرواز دو بار به نیویورک از زادگاه خود در جمهوری دومینیکن برای آزمایش های بیشتر فقط به عنوان Paxton را شرط بازگشت درنگ و برای ماه می باشد. این حقیقت نشان می دهد که چگونه روی حیله و تزویر این شرایط می تواند. تاناکا موفقیت خود را پس از 2014 تشخيص کمی پاره UCL برای همیشه سکوت “فقط عمل جراحی در حال حاضر!” خط انتقاد; رفتن زیر چاقو همیشه می ایستد به عنوان آخرین چاره است.

بدون توجه به اینکه آیا یا نه یانکی ها اشتباه هر چند آنها زخم به زخم التیام یابد. عبور به خرس. بازی ها و پرچمی برای برنده شدن در کمتر از قدرت کامل دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de