ممکن است برخی از تسکین بخش مهمان نوازی در میان coronavirus

اولین خبر خوب برای برخی از کارگران در کسب و کار مهمان نوازی. در واقع ممکن است این تنها خبر خوب شما می توانید پیدا کردن این روز در این صنعت است.

یک شرکت نسبتا جدید به نام Better.com مستقر در مرکز شهر در 3 مرکز تجارت جهانی در روند استخدام ارتش جدید کارگران. و این ارتش است که ساخته شود تا از افرادی که گذاشته شده است عمدتا توسط شهر نیویورک رستوران ها و هتل ها.

“هدف ما این است که به استخدام 1,000 می گوید:” Vishal Garg چهار سال وام مسکن شرکت بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی است. Better.com در مذاکرات به استخدام furloughed کارگران از دنی مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری ماریوت و نیویورک ورزشی باشگاه.

“ما در حال حاضر استخدام 201 کارکنان جدید پس از COVID-19 آغاز شده است” Garg گفت. او فکر می کند که کارگران آموزش دیده بودند به خوبی به مردم در رستوران ها و هتل ها را نیز درمان وام مسکن جویندگان راه حق.

در حال حاضر البته هر کس کار از راه دور.

خوب این همه خبر خوب من می توانم پیدا کردن در مورد رستوران ها و هتل ها و دیگر شرکت است که باعث می شود زندگی خود را بیشتر در خدمت مردم چهره به چهره.

بقیه اخبار بد است.

اداره آمار کار (BLS) خلاصه آن را به سادگی در گزارش خود درباره وضعیت اشتغال در ماه مارس نشان داد که عظیم 701,000 رها کردن در شغل فقط در این ماه. “استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی کاهش 459,000 عمدتا در خدمات غذایی و آشامیدنی مکان” به BLS گفت.

تعجب آور نیست. و شوکه نمی شود اگر یک میلیون یا بیشتر خدمات مواد غذایی و مشروبات الکلی مشاغل از دست رفته در هنگام آوریل شماره های آمده در اوایل ماه آینده.

اما اگر شما اقامت با من از طریق اخبار بد من به شما یک زن و شوهر از پیش بینی ها و پیشنهادات است که ممکن است برخی از امید — امید است که شما هنوز هم قادر به گرفتن یک نوشیدنی در نوار مورد علاقه خود را و مواد غذایی در یک محل که در آن شما می خواهم برای ناهار خوردن و شاید حتی یک شب در یک هتل در زمانی که این است که بیش از همه.

حداقل شما خواهید بود قادر به انجام تمام کارهایی است که اگر این مکان می توانید زنده ماندن دولت از کوره در واکنش به اشکال کوچک که باعث خرابی بهار برای همه ما است.

“گام بعدی چیست ؟ ما صبر می گوید:” بری خشک و صاحب خشک مهمان نوازی و گروه سوراخ در دیوار رستوران. “امیدوارم مراقبت در قانون بودجه از طریق می آید و ما می تواند ما کارکنان هسته بازگشت به ترکیب و شروع به برنامه ریزی در مورد نحوه بازگشایی در راه کارآمد ترین” او به من گفت.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند — و یا مراقبت در عمل به قانون امضا شده بود توسط رئیس جمهور تهمت هفته گذشته است. این بخشی از یک multitrillion-دلار بسته کمک مالی برای شرکت هایی است که به احتمال زیاد به رشد به عنوان زمان می رود.

اما یک مشکل وجود دارد. دادن همه که پول آسان نیست و یا کارآمد است. و کسب و کارهای کوچک در حال حاضر گزارش مشکل گرفتن پول دولت تایید شده است.

“برخی از بانک ها و شرکت کننده در این وام برنامه” Des اوبراین که صاحب و اجرا می شود چندین رستوران و کافه در منهتن. “بانک ها هستند که فقط خدمات موجود در حساب. بنابراین اگر بانک شما نیست شرکت شما در سمت چپ و بالا و خشک و بدون دسترسی به وام.”

اوبراین یک پیشنهاد است.

به جای اجازه دادن به بانک ها مسئولیت رسیدگی به تمام نجات پول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به منظور شرکت های بیمه به خوبی در کسب و کار به اصطلاح وقفه در بیمه نامه.

اکثر کسب و کار از جمله رستوران ها و بارها انجام این نوع از بیمه. اما به طور معمول چیزهایی مانند ویروس ها نیستند تحت پوشش این سیاست.

اگر واشنگتن نیاز به بهانه ای برای فعال کردن این بیمه می تواند استدلال می کنند که این کسب و کار نیست تعطیل توسط ویروس; آنها بسته بودند توسط دولت فرمان.

اما هیچ بهانه ای است که واقعا لازم است. واشنگتن می تواند به سادگی جبران بیمه برای پوشش و استفاده از شرکت های بیمه به عنوان واسطه برای دریافت کمک های بیشتر به سرعت به همه کسب و کارهای کوچک است که درهم بوروکراسی اگر آنها از طریق بانک ها.

در اینجا یکی دیگر از ایده.

پس از فراغت صنعت می شود به بالا و در حال اجرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید بازگرداندن کسب و کار سرگرمی کسر که حذف شد سال گذشته است.

چه آینده ای شبیه برای صنعت مهمان نوازی?

اگر شما قاضی چگونه مصرف کنندگان احساس صنعت باید بسیار بدبین. از بلومبرگ شاخص ضریب اعتماد مصرف کننده دچار بزرگترین افت تاریخ آخرین هفته است.

اما جیم بالی مدیر عامل استراتژیک عملیات در CapitalSpring بیشتر خوش بین است.

“من فکر می کنم کسب و کار رستوران رفتن نیست در هر نقطه. باور من این است که آن را به عقب خواهد آمد. انسان ها موجودات اجتماعی” بالی گفت. اما او افزود: “آن زمان خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>