هنوز هم وجود دارد ممکن است یک جنون مارس براکت (نه فقط هر بازی)

NCAA است که هنوز هم با توجه به ارائه یک مسابقات براکت به عنوان وسیله ای برای بسته شدن و اذعان به بازیکنان و مربیان و تیم ها معاون ارشد رئیس جمهور از بسکتبال دن Gavitt گفت: CBS Sports.

پنج شنبه بعد از ظهر جنون مارس لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به تعویق افتادن همه مهم ورزش حرفه ای لیگ. هیچ یک از مسابقات کنفرانس بزرگ قادر به پایان خواهد رسید یا معنی آن را برخی از دستکاری به آمده تا با یک 68-تیم براکت.

“ما در جلسه امروز علاقه وجود دارد از مربیان و مدیران ورزشی از آن” Gavitt گفت. “من نمی خواهد می گویند ما تعطیل کردن این ایده به طور کامل وجود دارد ولی عملا صحبت کردن آن را کمی به چالش کشیدن در این لحظه. … وجود علامت + و minuses به هر گونه تصمیم گیری. اگر شما قرار داده و در این زمینه با هم شما می توانید از تیم بسته است که کنفرانس سیاست را نمی توان بارز ترین انتخاب به عنوان [اتوماتیک مقدماتی]. این چیزی است که ما قصد داریم در ادامه به نگاه.

“این شده است تا سریع به طوری عاطفی ما همچنان به فکر می کنم در آن را کمی.”

قبل از لغو مسابقات Gavitt گفت: AP NCAA بود با توجه به در حال اجرا یک از 16 تیم مسابقات ایجاد شده تنها در تیم های بزرگ از چندین کنفرانس بیش از یک آخر هفته طولانی در آتلانتا. این طرح به بازی اول سه دوره از پنج شنبه تا شنبه هفته آینده با عنوان بازی سه شنبه شب ، اما که دریافت “بررسی مخلوط” از کمیته.

آن نامشخص است اگر آشکار از 68-تیم براکت خواهد بود تلویزیونی یا فقط آنلاین منتشر شد اما پس از چند مربیان برجسته ساخته شده که پیشنهاد آن را حداقل به نظر می رسد ممکن است.

Gavitt گفت: هر لیگ یک قاعده در جایی است که اجازه می دهد تا آن را به نام یک خودکار مقدماتی اگر آن postseason مسابقات نمی تواند تکمیل شود. NCAA هنوز به شنیدن از کسانی که در لیگ. توسط دوشنبه این کمیته انتخاب شده بود 31 در تیم های بزرگ وجود دارد و 13 خودکار مقدماتی. البته چند تا از آن 31 در تیم های بزرگ ممکن است برنده مسابقات کنفرانس. پنج شنبه شب کمیته انتخاب را شکست می روم در شهر نیویورک پس از کنار هم قرار دادن نهایی براکت آنها را مجبور به برقراری ارتباط الکترونیکی.

“من درک می کنم هر دو دیدگاه اول و مهمتر از همه برای دانشجو-ورزشکاران قطعی دانستن که در آن شما به عنوان یک NCAA مسابقات تیم یا یک ردیف 1 دانه” Gavitt گفت. “نه بر اساس دیگر bracketologists اما بر اساس انتخاب کمیته تصمیم گیری است. این یک معامله بزرگ است. آن چه همه آنها برای بازی و به نوع شناخت و افتخار است که همراه با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>