وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در اطراف علامت Dantonio را Michigan State بازنشستگی

وجود دارد هیچ استدلال و چه علامت Dantonio را برای Michigan State football برنامه بیش از 13 سال گذشته. با این حال وجود دارد برخی از سوالات پیرامون زمان تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان اسپارتها مربی.

Dantonio اعلام کرد تصمیم خود را برای بازنشسته روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای در توییتر.

“امروز نشانه یکی از سخت ترین تصمیمات است که من تا کنون ساخته شده در اینجا در میشیگان دولت” Dantonio نوشت. “من می خواهم برای تشکر از طرفداران ما فارغ التحصیلان و دولت ما; هر دو در گذشته و حال کارکنان و به خصوص ما در حال حاضر و گذشته بازیکنان و مربیان برای همه حمایت خود را کار سخت و فداکاری بیش از این گذشته 13 سال است. شما واقعا کمک کرد رویاهای من به حقیقت می پیوندند.”

این حرکت در می آید کمتر از یک ماه پس از حفظ بند در قرارداد او پرداخت شود $اضافی 4.3 میلیون و کمتر از یک روز قبل از امضای ملی روز در فوریه. 5.

همچنین یک روز پس از طرح دعوی در دادگاه آورده توسط یک کارمند سابق کورتیس بلکول مدعی در حال حاضر مربی سابق شکست NCAA قوانین در صفحه اصلی مراجعه کنید و به طور بالقوه نقض آشکار مربوط به “تقویت کننده ارائه پدر و مادر ستاره استخدام شغل/اشتغال پس از ورود به بازی برای MSU.”

هفته گذشته Dantonio وکیل گفت: هر گونه اتهامات از NCAA نقض شد “نادرست است.”

Dantonio خواهد شد که ماندن در MSU ورزشی بخش پس از اتمام کار خود را به عنوان اسپارتها’ تمام وقت winningest مربی با 114 پیروزی غلتک سه ده قهرمانی رز کاسه پیروزی و یک 2015, کالج, فوتبال, حذفی ظاهر در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de