بدون شک وجود دارد در جف مک نیل را حلاجی عنوان تلاش

پورت سنت. لوسی — جف مک نیل می دانستند که خوزه ریس آخرین دیدار به پیروزی یک پنبه حلاجی شده عنوان می دانست که آن را در سال 2011. “به یک” مک نیل گفت.

داخل متس محل باشگاه وانجمن McNeil است انتخاب یک به یک.

“من فکر می کنم او به طور کامل بیش از قادر به. او جف McHits,” پیت آلونسو گفت: پست. “من تعجب نمی کنم اگر او بودند به پیروزی یک پنبه حلاجی شده به عنوان یک روز. او را بسیار پویا در صفحه. او احتمالا فقط به عنوان سخت یک از آنها آمده است. او به خوبی می تواند. من امیدوارم که او می کند. من امیدوارم که او برنده بیش از یک است.”

مک نیل (با نام مستعار سنجاب) به پایان رسید چهارم در NL فصل گذشته (.318) با .916 OPS. او در برابر این تصور که آن را به اشتها خود را برای برنده شدن یک پنبه حلاجی شده, عنوان, اما او هرگز توقف و اعتقاد داشتند که او می تواند در حال حاضر است که او ثابت کرده است که او به آن تعلق دارد.

“این همیشه یک نوع هدف من در لیگ کوچک است. من همیشه می خواستم به بهترین hitter,” مک نیل گفت. “من می خواهم برای دیدن نام من در بالا در دمای.”

McNeil چه Aaron Boone خواهد تماس وحشیانه در جعبه. او یک یقه آبی throwback با true grit از لنی Dykstra یا خوب Backman.

“من فکر می کنم او رقابت به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد, من فکر می کنم که تو او را بیش از قوز کردن” دومینیک اسمیت گفت: پست. “او یک کمال گرا. او خواهید بروید 3-برای-4 و چهارم خود را در بت ضربه می کنید و او را ناراحت می شود.

“او در نهایت برنده یک پنبه حلاجی شده به عنوان دلیل خود دست و هماهنگی چشم خفاش-به-توپ مهارت های خاموش نمودار و او در می یابد ، اگر شما در داخل او را بکشد اگر شما برود و او را با کف دست زدن آن است که راه. او بسیار سخت به دفاع از او می توانید غیر روحانی کردن bunts او بسیار سریع و پس از آن باعث می شود آن را سخت در دفاع.”

jeff mcneil mets batting title chase
جف مک نیلAnthony J. باعث تخریب جهانی

ساده و ساده McNeil متولد شد, ضربه به توپ بیسبال است.

“او پویا” آلونسو گفت. “او بزرگ بشقاب نظم و انضباط بلکه حاوی که بشقاب نظم و انضباط او را بیش از حد بیمار است. اگر شما پرتاب او چیزی بیش وسط بشقاب او را ضربت سخت زدن آن را برای یک ضربه … شخص فقط می شود بر روی پایه. به طور مداوم. او یک sparkplug نوع مرد. او شاید بهترین زرق و برق دار اما این شخص به ارمغان می آورد آن را هر روز. من او را دوست دارم چرا که او همه چیز در مورد مواد مخدر و انجام است.”

آلونسو شروع بازی در کنار مک نیل در سال 2017.

“من هرگز دیده می شود که بچه نیست موفق” آلونسو گفت.

“او فقط این تراشه بر روی شانه خود را. او فقط یک درجه یک رقیب … او بسیار قوی خواهد شد و او فقط یک هم تیمی به اطراف است. من می خواهم به جای او در کنار ما نسبت به طرف دیگر. وجود دارد تعداد کمی از مردم که فقط به رقابت بپردازند و پس از آن مانند او می کند. این شگفت انگیز است به سازمان دیده بان.”

وجود دارد هیچ جای دیگر McNeil نه می خواهد از نیویورک مرحله هیچ جای دیگر او نه می تواند از جایگاه ترس و ئی 60 فوت و 6 اینچ از پارچ. هر پارچ.

“من خودم سخت از” مک نیل گفت. “من که طرز فکر من میخوام همه چیز من می توانم برای دریافت بر روی پایه. دو اعتصاب میخوام نبرد. این نوع ذهنیت چیز است.”

McNeil دو برابر شده دو بار در سه در خفاش ها مقابل کاردینالز چهارشنبه. از آن ساخته شده او را به 10-برای-18 این بهار.

“او یکی از آن دسته از بچه ها که تو را امتحان کنید و به یک دسته از صفحه اصلی اجرا می شود. آن را به شما اتفاق می افتد اما او خوب فقط با قرار دادن توپ در بازی ضرب و شتم که تغییر و در بازی امروز, آره, من فکر می کنم که می تواند برابر با یک پنبه حلاجی عنوان” براندون Nimmo گفت: پست.

McNeil راه می رفت 35 بار در 510 در خفاش ها در سال 2019. در جهان یک راه رفتن است نه به عنوان خوب به عنوان یک ضربه. او را زده 75 بار.

“او بسیار رقابتی, همه ما می دانیم که” Nimmo گفت. “او نمی خواهید اجازه دهید که پارچ ضرب و شتم او. و سپس آن را فقط خود هماهنگی چشم و دست با آن بت. او نمیفهمد یک فرمول است که با این نسخهها کار برای او در قرار دادن توپ در بازی های سخت زیادی… و قادر به اسپری توپ در سراسر این زمینه است. اگر شما می توانید انجام دهید که شما می توانید بالا و متوسط است.”

McNeil raked در .349 کلیپ در راه خود را به اولین بازی همه ستاره قبل از باطله به .276 بیش از نیمه دوم زمانی که او با چکش 16 از 23 homers.

“فقط نیمه راه آن بود که” مک نیل گفت. “آمار برای بسیاری از قدرت بیشتر, بنابراین من هیچ کاری متفاوت هیچ چیز تغییر کرده است.”

هیچ چیز نیاز به تغییر برای او. دیدن توپ ضربه توپ کار می کند فقط خوب است. او می تواند در پایه سوم در حال حاضر که او دیگر یک ابزار ، او ورود خود را نخست یک ماه خجالتی از خود 28th تولد.

“من خودم سخت از” مک نیل گفت. “من که طرز فکر من میخوام همه چیز من می توانم برای دریافت بر روی پایه. دو اعتصاب میخوام نبرد. این نوع ذهنیت چیز است.”

McNeil نیست نگران مبارزه با تغییر.

“اگر آنها تغییر من بهم زدن آن راه دیگر” او گفت:. “من شانس ضرب و شتم تغییر در هر حال حاضر و پس از آن, اما اگر آنها تغییر من را به یک پایگاه بیت به سمت چپ.”

مسیحی Yelich (.329) برنده 2019 NL پنبه حلاجی شده عنوان شده است. آنتونی رندن که سوم به پایان رسید پشت Ketel Marte, در حال حاضر یک فرشته.

“یکی کمتر پسر شما باید به ضرب و شتم آره” مک نیل گفت و لبخند زد. “اما فقط بیرون رفتن وجود دارد و انجام بازی های خود را و ببینید که در آن اعداد قرار می گیرند.”

آیا شرط در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de